Karsdorp moet bij AS Roma afscheid nemen van coach Fonseca
ROME (ANP) - Verdediger Rick Karsdorp krijgt komend seizoen bij AS Roma een nieuwe trainer. De Italiaanse club neemt na dit seizoen afscheid van de 48-jarige Portugees Paulo Fonseca. Hij is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Romeinse club. Daarvoor was hij drie jaar werkzaam bij het Oekraïense Sjachtar Donetsk.
AS Roma eindigde vorig seizoen als vijfde in de Serie A. De ploeg van Fonseca schakelde vorige maand Ajax uit in de kwartfinales van de Europa League. De Italiaanse club staat donderdag voor een loodzware opdracht. Op eigen veld moeten de Romeinen een achterstand van 6-2 tegen Manchester United goedmaken.
AS Roma staat momenteel op de zevende plek in de Serie A. "In de afgelopen twee jaar hebben we hoogtepunten en dieptepunten meegemaakt. Maar ik heb altijd alles gegeven voor deze club en deze stad. Een stad die altijd zo gastvrij is geweest", liet Fonseca weten. "Er staan nog enkele belangrijke wedstrijden op het programma en die willen we winnen. Daar zullen we vol voor gaan."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
10 uur geleden