Karsdorp moet bij AS Roma afscheid nemen van coach Fonseca
ROME (ANP) - Verdediger Rick Karsdorp krijgt komend seizoen bij AS Roma een nieuwe trainer. De Italiaanse club neemt na dit seizoen afscheid van de 48-jarige Portugees Paulo Fonseca. Hij is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Romeinse club. Daarvoor was hij drie jaar werkzaam bij het Oekraïense Sjachtar Donetsk.
AS Roma eindigde vorig seizoen als vijfde in de Serie A. De ploeg van Fonseca schakelde vorige maand Ajax uit in de kwartfinales van de Europa League. De Italiaanse club staat donderdag voor een loodzware opdracht. Op eigen veld moeten de Romeinen een achterstand van 6-2 tegen Manchester United goedmaken.
AS Roma staat momenteel op de zevende plek in de Serie A. "In de afgelopen twee jaar hebben we hoogtepunten en dieptepunten meegemaakt. Maar ik heb altijd alles gegeven voor deze club en deze stad. Een stad die altijd zo gastvrij is geweest", liet Fonseca weten. "Er staan nog enkele belangrijke wedstrijden op het programma en die willen we winnen. Daar zullen we vol voor gaan."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
10 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
23 uur geleden