
Kapellecross in Kapelse bos
KAPELLE - Op zondag 23 februari houdt JARO in samenwerking met de Goese atletiekvereniging AV’56 de Kapellecross, een veldloop op het parcours in en om het Kapelse bos.
De start en finish van de Kapellecross is op het veldje naast de scouting. De cross bestaat uit wedstrijden voor drie groepen.
Categorieën
Om 14.00 uur starten de jongste deelnemers, tot en met acht jaar, in de Bambinicross over 580 meter.
Daarna is het de beurt aan de oudere jeugd, hardlopers voor wie een lange cross nog te ver is en de echte specialisten op de middenafstand. Voor hen start de Promotiecross, over bijna twee kilometer, om 14.15 uur.
Als laatste begint om 14.30 uur de Azencross over 7740 meter (vier ronden). Iedereen vanaf veertien jaar mag hieraan deelnemen. 'Het is een loodzwaar parcours, met aan het einde van elke ronde de hellingen in het park naast de scouting', waarschuwt de organisatie. Ze adviseert minder goed getrainde hardlopers voor de Promotiecross te kiezen.
Medaille
Deelname aan de cross is gratis en voor alle deelnemers is er een medaille. Bovendien krijgen de beste drie vrouwelijke en mannelijke atleten bij de Bambini– en Promotiecross een extraatje. Bij de Azencross is er voor de beste vijf vrouwen en mannen een envelop met inhoud.
Inschrijven
Voorinschrijven heeft de voorkeur en kan tot 22 februari 20.00 uur via [email protected], ovv naam, geslacht, afstand, geboortedatum en club of woonplaats. Als voorinschrijven niet kan is aanmelden ter plaatse mogelijk tot een half uur voor de betreffende wedstrijd.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De jaarlijkse dorpskermissen in de gemeente Reimerswaal zijn voor veel inwoners vaste prik. Toch is het organiseren ervan niet zonder uitdagingen. Kermisondernemer Frank Vale, die sinds vier jaar in opdracht van de gemeente de organisatie verzorgt, luidt de noodklok. Volgens hem zijn de kosten nauwelijks nog te dragen. De gemeente erkent dat er knelpunten zijn, maar ziet de situatie anders en benadrukt dat er aandacht voor blijft.
10 uur geledenRILLAND - Op maandag 30 juni organiseert Zorggroep Ter Weel, samen met de gemeente Reimerswaal, een gezellige scootmobieltocht.
13 uur geledenYERSEKE - Bij een aanrijding tussen twee personenauto's is dinsdag aan het begin van de avond iemand gewond geraakt. De beide voertuigen raakten flink beschadigd.De auto's kwamen rond 18.00 uur met elkaar in botsing nabij de kruising van de Olzendedijk en de Zanddijk. Eén van de voertuigen belandde half in de berm, de ander kwam op het wegdek tot stilstand.Een rapid responder van de ambulancedienst heeft één persoon nagekeken maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. De beide auto's raakten dusdanig beschadigd dat ze door een bergingsbedrijf moesten worden afgesleept.De weg was vanwege het ongeluk enige tijd gestremd.
16 uur geledenWEMELDINGE - Van 6 t/m 13 juli vindt het 23e CapsNobel Wemeldinge Open tennistoernooi plaats bij tennisclub 't Swaecke - Paardeweegje 2 in Wemeldinge.
1 dag geledenKLOETINGE - Deze zomerserie speelt het orkest in een iets kleinere samenstelling een romantisch programma om op een mooie zomeravond bij weg te dromen. 21 Juni 20.00 uur in de Geerteskerk in Kloetinge.
1 dag geledenRILLAND - De brandweer van Rilland en Sint-Annaland is maandagochtend ingezet voor een flinke bermbrand langs de Grensweg bij Rilland.
1 dag geledenKAPELLE - Op de kruising van de Vroonlandseweg en de Cederlaan is maandagavond een scooterbestuurder gewond geraakt bij een verkeersongeval.
1 dag geleden