Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

LONDEN (ANP) - De Engelse spits Harry Kane heeft een bijzondere prestatie van Andy Cole in de Premier League geëvenaard. De aanvaller van Tottenham Hotspur werd voor de derde keer topscorer van de Engelse voetbalcompetitie en hij gaf ook de meeste assists. Dat deed Cole in het seizoen 1993-1994 ook in dienst van Newcastle United.

De spits tekende toen voor 34 doelpunten en 13 assists. Kane maakte dit seizoen 23 doelpunten, één meer dan Mohamed Salah van Liverpool. De 27-jarige Engelsman, die deze zomer wil vertrekken bij de Spurs, gaf ook 14 assists. Dat waren er twee meer dan Bruno Fernandes (Manchester United) en Kevin De Bruyne (Manchester City). Kane werd in 2016 (25 goals) en 2017 (29) ook topscorer van de Premier League. Alleen Thierry Henry veroverde de Gouden Schoen vaker, vier keer.

De Gouden Handschoen voor de beste keeper ging opnieuw naar Ederson van Manchester City, die dit seizoen in negentien wedstrijden de 'nul' hield. Vorig jaar deed de Braziliaan dat zestien keer. Edwin van der Sar ontving de Gouden Handschoen in 2008-2009, toen hij in 21 wedstrijden zonder tegentreffer bleef.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

1 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

5 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

5 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

5 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

5 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

7 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

8 uur geleden