Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

LONDEN (ANP) - De Engelse spits Harry Kane heeft een bijzondere prestatie van Andy Cole in de Premier League geëvenaard. De aanvaller van Tottenham Hotspur werd voor de derde keer topscorer van de Engelse voetbalcompetitie en hij gaf ook de meeste assists. Dat deed Cole in het seizoen 1993-1994 ook in dienst van Newcastle United.

De spits tekende toen voor 34 doelpunten en 13 assists. Kane maakte dit seizoen 23 doelpunten, één meer dan Mohamed Salah van Liverpool. De 27-jarige Engelsman, die deze zomer wil vertrekken bij de Spurs, gaf ook 14 assists. Dat waren er twee meer dan Bruno Fernandes (Manchester United) en Kevin De Bruyne (Manchester City). Kane werd in 2016 (25 goals) en 2017 (29) ook topscorer van de Premier League. Alleen Thierry Henry veroverde de Gouden Schoen vaker, vier keer.

De Gouden Handschoen voor de beste keeper ging opnieuw naar Ederson van Manchester City, die dit seizoen in negentien wedstrijden de 'nul' hield. Vorig jaar deed de Braziliaan dat zestien keer. Edwin van der Sar ontving de Gouden Handschoen in 2008-2009, toen hij in 21 wedstrijden zonder tegentreffer bleef.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

1 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

1 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

2 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

6 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

6 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

8 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

8 uur geleden