Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

Kane heeft meest doelpunten én assists in Premier League

LONDEN (ANP) - De Engelse spits Harry Kane heeft een bijzondere prestatie van Andy Cole in de Premier League geëvenaard. De aanvaller van Tottenham Hotspur werd voor de derde keer topscorer van de Engelse voetbalcompetitie en hij gaf ook de meeste assists. Dat deed Cole in het seizoen 1993-1994 ook in dienst van Newcastle United.

De spits tekende toen voor 34 doelpunten en 13 assists. Kane maakte dit seizoen 23 doelpunten, één meer dan Mohamed Salah van Liverpool. De 27-jarige Engelsman, die deze zomer wil vertrekken bij de Spurs, gaf ook 14 assists. Dat waren er twee meer dan Bruno Fernandes (Manchester United) en Kevin De Bruyne (Manchester City). Kane werd in 2016 (25 goals) en 2017 (29) ook topscorer van de Premier League. Alleen Thierry Henry veroverde de Gouden Schoen vaker, vier keer.

De Gouden Handschoen voor de beste keeper ging opnieuw naar Ederson van Manchester City, die dit seizoen in negentien wedstrijden de 'nul' hield. Vorig jaar deed de Braziliaan dat zestien keer. Edwin van der Sar ontving de Gouden Handschoen in 2008-2009, toen hij in 21 wedstrijden zonder tegentreffer bleef.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

1 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

3 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

3 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

4 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

6 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

16 uur geleden