Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kandidatenlijst VVD Goes bekend: Mix van ervaring en nieuw talent

Kandidatenlijst VVD Goes bekend: Mix van ervaring en nieuw talent

GOES - Tijdens een speciale ledenvergadering van de VVD Goes op zaterdag 27 november jl. is de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen 2022 vastgesteld.  Eerder werd Cees Pille al benoemd tot lijsttrekker. Hij is zeer tevreden met de lijst: ‘ Wij hebben een mooie gevarieerde lijst van kandidaten met zowel ervaring als nieuw talent. De VVD is Goed voor Goes en wij willen dan ook dat Goes aantrekkelijk blijft, ook voor jonge mensen!’

De nummers 2, 3 en 4 zijn de huidige fractieleden Stan Jasperse, Chantal Peereboom en Gert Kruitbosch. ‘Zij hebben zich sterk gemaakt voor onze mooie gemeente en altijd duidelijk en helder laten horen hoe de VVD de toekomst van Goes voor zich ziet’ aldus Dick de Korte, voorzitter van VVD De Bevelanden. Onder het motto: ‘VVD Goed voor Goes!’ zijn de leden unaniem akkoord gegaan met de kandidatenlijst. Hoogste nieuwkomers op de lijst zijn ondernemer Martijn van Eerden (33) en Angela Schrijver (26), een basisschooldocent. Tweede kamerlid uit Goes, Jacqueline van den Hil, is de lijstduwer voor de VVD Goes. Zij heeft duidelijk aangegeven enkel als lijstduwer de VVD Goes te ondersteunen en zal dus geen zetel innemen in de Goese gemeenteraad. Het toeval wil dat de lijstduwersplek op de Goese lijst nummer 25 is en daarom neemt ze met veel trots en plezier, net als bij de Tweede Kamerverkiezingen, plaats nummer 25 in.

De kandidatenlijst ziet er als volgt uit: 1 Cees Pille; 2 Stan Jasperse; 3 Chantal Peereboom; 4 Gert Kruitbosch; 5 Martijn van Eerden; 6 Angela Schrijver; 7 Laura Waverijn; 8 Maryse van de Plasse; 9 Bart Goedemondt; 10 Patty Versteegh; 11 Bies Fransen van de Putte; 12 Helmi Ruisaard; 13 Hubrecht Janse; 14 Diederik Wagenaar; 15 Hans Dekker; 16 Rob Strating; 17 Peter Pellegrino; 18 Toine Wevers; 19 Willem Jan Brands; 20 Danielle van Damme; 21 Ed Roijers; 22 Guus van der Walle; 23 Addy Risseeuw; 24 Marinus Vuijk; 25 Jaqueline van den Hil.

Meer uit Beveland

Oproep om jonge ransuilen op te sporen

GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten.  In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen. 

2 uur geleden
Noodmaatregel in verdroogd natuurgebied De Poel

SINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.

5 uur geleden
Ziekenhuis Adrz beoordeelt röntgenfoto’s botbreuken met kunstmatige intelligentie

GOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.

9 uur geleden
Heel veel waterplezier in haven Kortgene

KORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.

10 uur geleden
Mevrouw Steijn-Vermue krijgt burgemeester op bezoek voor honderdste verjaardag

's-GRAVENPOLDER -  Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden. 

1 dag geleden
Fonds voor Borselse initiatieven leefbaarheid

HEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.  

1 dag geleden
Botsing tussen auto en e-step in Goes

GOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.

1 dag geleden