Kamala Harris en Oprah Winfrey samen op livestreamevenement
DETROIT (ANP) - Presidentskandidaat Kamala Harris verscheen donderdag samen met Oprah Winfrey tijdens een bijeenkomst in de Amerikaanse staat Michigan. Het gesprek tussen Harris en Winfrey werd live online gestreamd vanuit de plaats Farmington Hills.
Op het evenement, dat twee uur duurde, waren vertegenwoordigers aanwezig van de tientallen groepen die zich rond Harris hebben verenigd sinds ze Democratisch presidentskandidaat werd.
Winfrey had het evenement georganiseerd in samenwerking met Win With Black Women. Dit was de eerste groep die tienduizenden mensen naar een online inzamelingsactie voor Harris trok toen bekend werd dat ze meedeed aan de race om het presidentschap. Win With Black Women haalde binnen drie uur 1,5 miljoen dollar (ruim 1,3 miljoen euro) op.
Behalve de mensen in de zaal en de gouverneur van Michigan waren ook de beroemdheden Chris Rock, Jennifer Lopez, Tracee Ellis Ross, Julia Roberts, Meryl Streep en Ben Stiller via beeldschermen aanwezig.
Winfrey zei dat ze de virtuele bijeenkomst wilde gebruiken om mensen te motiveren naar de stembus te gaan.
Meer uit Buitenland
PORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - Bij een verdrukking bij een toeristische trekpleister in het noorden van Haïti zijn zaterdag zeker 30 mensen om het leven gekomen. Dat hebben de autoriteiten bekendgemaakt. Ze waarschuwen dat het dodental nog kan oplopen.
1 uur geledenN i e u w bericht, meer quotes in 4e en 5e alinea
4 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - De Iraanse en Amerikaanse delegaties zijn in Islamabad begonnen aan een nieuwe gespreksronde, met Pakistaanse functionarissen als bemiddelaars. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
7 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - Israël en de VS zijn in hun gezamenlijke campagne tegen Iran erin geslaagd de nucleaire en ballistische raketprogramma's van dat land te "vernietigen". Dat zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu zaterdag in een televisietoespraak, op het moment dat de VS en Iran in Pakistan onderhandelen.
8 uur geledenKYIV (ANP/AFP) - Oekraïne meldt dat na het ingaan van het paasbestand om 16.00 uur lokale tijd, Rusland het bestand 469 keer heeft geschonden. Dat schrijft de Oekraïense legerleiding op Telegram.
9 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR/AFP) - De eerste rechtstreekse gesprekken tussen de Amerikaanse en Iraanse delegaties in Pakistan zijn beëindigd, schrijft het Iraanse persbureau Tasnim. Later zaterdagavond of zondag wordt een nieuwe onderhandelingsronde verwacht, melden Tasnim en staatsomroep IRIB.
9 uur geledenBEIROET (ANP/AFP) - In Libanon zijn al meer dan 2000 doden gevallen sinds de oorlog tussen Israël en Hezbollah vorige maand begon, zegt het Libanese ministerie van Gezondheid.
10 uur geleden