Kalezic vertrekt als coach van Jong FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Darije Kalezic vertrekt als coach van Jong FC Utrecht. De club verlengt het aflopende contract van de Bosnische trainer niet.
Kalezic kreeg de ploeg in 2021 onder zijn hoede. In het eerste seizoen evenaarde hij het puntenrecord met Jong FC Utrecht. "In de verschillende gesprekken die we met Darije hebben gevoerd ter evaluatie van het afgelopen seizoen, zijn we samen tot de conclusie gekomen dat het voor beide partijen beter is om de samenwerking stop te zetten", aldus technisch manager Tim Gilissen.
Kalezic kijkt positief terug op zijn tijd bij FC Utrecht. "Bij mijn aanstelling gaf ik aan dat ik hoopte dat ik een bijdrage kon leveren aan de verdere ontwikkeling van Jong FC Utrecht. Daar hebben we met z’n allen hard aan gewerkt. In de goede en open gesprekken die ik met de club heb gevoerd, zaten we op een lijn en hebben we de keuze gemaakt ieder onze eigen weg te gaan."
Voor zijn komst bij FC Utrecht werkte hij onder meer als coach bij De Graafschap, het Belgische SV Zulte Waregem en het Nieuw-Zeelandse Wellington, MVV en Jong PSV.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag voor het thuisduel met FC Porto in de Europa League weer een beroep doen op de herstelde verdediger Mike van der Hoorn. Dat zei Jans een dag voor de wedstrijd in Stadion Galgenwaard.
14 minuten geledenMILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.
52 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
4 uur geleden