Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus wint dankzij twee trefzekere strafschoppen van Bonucci

Juventus wint dankzij twee trefzekere strafschoppen van Bonucci

ROME (ANP) - Juventus heeft de uitwedstrijd tegen Lazio met 2-0 gewonnen. Verdediger Leonardo Bonucci was in Rome de gevierde man bij de bezoekers. De 34-jarige aanvoerder benutte twee keer een strafschop. Verdediger Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd bij de club uit Turijn.

Op de ranglijst van de Serie A kwam Juventus in punten op gelijke hoogte met nummer 5 Lazio. De twee clubs hebben een achterstand van 11 punten op de leiders Napoli en AC Milan, die beide dit weekeinde nog in actie komen.

Juventus treedt dinsdag in Londen aan voor de wedstrijd tegen Chelsea in groep H van de Champions League. De Italiaanse club is met de maximale score van 16 punten uit vier duels al zeker van een plaats in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman: ook Wieffer niet helemaal fit

PARIJS (ANP) - Ook Mats Wieffer is niet fit genoeg om met het Nederlands elftal vrijdagavond (20.45 uur) te beginnen aan de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. Dat zei bondscoach Ronald Koeman kort voor het begin van het duel bij de NOS over de middenvelder van Feyenoord. "Hij is niet okselfris. Anders was hij een serieuze optie geweest om te starten."

20 minuten geleden
Gepasseerde Lang scoort drie keer voor Club Brugge

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft vrijdag in een oefenwedstrijd op het eigen trainingscomplex met 3-1 gewonnen van KV Kortrijk. Noa Lang maakte alle drie de Brugse doelpunten.

1 uur geleden
Everton onderzocht voor overtreden financiële regels

LONDEN (ANP/RTR) - Everton is door de Premier League verwezen naar een onafhankelijke commissie die onderzoek doet naar overtredingen van de financiële regels van de Engelse competitie. De Premier League-club uit Liverpool laat weten teleurgesteld te zijn over die beslissing.

1 uur geleden
Mbappé vormt tegen Oranje voorhoede met Kolo Muani en Coman

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé vormt in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oranje de voorhoede met Randal Kolo Muani en Kingsley Coman. Mbappé draagt tegen het Nederlands elftal voor het eerst de aanvoerdersband.

1 uur geleden
Oranje met Geertruida, Simons en Taylor tegen Fransen

PARIJS (ANP) - Oranje begint vrijdagavond met Lutsharel Geertruida, Xavi Simons en Kenneth Taylor aan de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. Jasper Cillessen is in Parijs de doelman van het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Trainer Tuchel volgt ontslagen Nagelsmann op bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Thomas Tuchel volgt Julian Nagelsmann op als trainer van Bayern München. De Duitse club maakte de benoeming van de nieuwe man én het ontslag van Nagelsmann gelijktijdig bekend. De 35-jarige Nagelsmann was bezig aan zijn tweede seizoen in München en had een contract tot de zomer van 2026. Tuchel werd eerder dit seizoen ontslagen bij Chelsea, de topclub uit de Premier League.

3 uur geleden
PSV verhuurt Ledezma aan New York City FC

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft bevestigd Richard Ledezma aan New York City FC te verhuren. De voetballer blijft tot 31 december bij de Amerikaanse club. Vorige week verlengde de 22-jarige Amerikaan nog zijn contract bij PSV. Toen was al duidelijk dat hij tijdelijk ergens anders zou gaan spelen.

3 uur geleden