Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verliest zonder Ronaldo bij Atalanta en staat nu vierde

Juventus verliest zonder Ronaldo bij Atalanta en staat nu vierde

BERGAMO (ANP) - Juventus heeft de uitwedstrijd tegen Atalanta verloren. De titelhouder ging in Bergamo met 1-0 onderuit. Roeslan Malinovski maakte in de 87e minuut het doelpunt met een van richting veranderd schot. Atalanta nam de derde plaats over van Juventus, dat nu 2 punten minder heeft.

Koploper Internazionale treedt zondagavond bij nummer 5 Napoli aan. Met een achterstand van 12 punten op de club uit Milaan kan Juventus titelprolongatie vergeten.

Bij Juventus ontbrak Cristiano Ronaldo. Volgens coach Andrea Pirlo heeft de Portugese vedette last van een spierblessure. Ronaldo is topscorer van de Serie A met 25 goals.

Matthijs de Ligt speelde de gehele wedstrijd bij Juventus. Marten de Roon was basisspeler bij Atalanta. Ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.

Subtopper Lazio won in Rome met 5-3 van het laag geklasseerde Benevento. Clubtopscorer Ciro Immobile zorgde voor 2-0 en 5-3 en miste bij een stand van 4-1 een strafschop.

Bologna versloeg op eigen veld Spezia met 4-1. Daarmee verstevigde de thuisclub de positie in de middenmoot. Bij Bologna hadden Mitchell Dijks en Jerdy Schouten een basisplaats. Doelman Jeroen Zoet fungeerde als reserve bij Spezia, dat op de veertiende plaats staat in de Serie A.

Meer uit Voetbal

PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

2 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

3 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

4 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

7 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 dag geleden