Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus verliest zonder Ronaldo bij Atalanta en staat nu vierde

Juventus verliest zonder Ronaldo bij Atalanta en staat nu vierde

BERGAMO (ANP) - Juventus heeft de uitwedstrijd tegen Atalanta verloren. De titelhouder ging in Bergamo met 1-0 onderuit. Roeslan Malinovski maakte in de 87e minuut het doelpunt met een van richting veranderd schot. Atalanta nam de derde plaats over van Juventus, dat nu 2 punten minder heeft.

Koploper Internazionale treedt zondagavond bij nummer 5 Napoli aan. Met een achterstand van 12 punten op de club uit Milaan kan Juventus titelprolongatie vergeten.

Bij Juventus ontbrak Cristiano Ronaldo. Volgens coach Andrea Pirlo heeft de Portugese vedette last van een spierblessure. Ronaldo is topscorer van de Serie A met 25 goals.

Matthijs de Ligt speelde de gehele wedstrijd bij Juventus. Marten de Roon was basisspeler bij Atalanta. Ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank.

Subtopper Lazio won in Rome met 5-3 van het laag geklasseerde Benevento. Clubtopscorer Ciro Immobile zorgde voor 2-0 en 5-3 en miste bij een stand van 4-1 een strafschop.

Bologna versloeg op eigen veld Spezia met 4-1. Daarmee verstevigde de thuisclub de positie in de middenmoot. Bij Bologna hadden Mitchell Dijks en Jerdy Schouten een basisplaats. Doelman Jeroen Zoet fungeerde als reserve bij Spezia, dat op de veertiende plaats staat in de Serie A.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

6 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

6 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

6 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

7 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

15 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden