Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus-trainer heeft Ronaldo terug en zwijgt over Super League

Juventus-trainer heeft Ronaldo terug en zwijgt over Super League

TURIJN (ANP) - Trainer Andrea Pirlo van Juventus kan woensdag in de Italiaanse competitiewedstrijd tegen Parma weer beschikken over Cristiano Ronaldo. De Portugese aanvaller, topscorer van de Serie A met 25 doelpunten, ontbrak zondag tegen Atalanta vanwege een spierblessure. Zonder de 36-jarige Portugees verloor Juventus in Bergamo met 1-0.

De ploeg van Pirlo staat in de Serie A op de vierde plaats, maar Napoli en Lazio zitten er vlak achter. De top 4 plaatst zich voor de Champions League. De 'Oude Dame' presteert wisselvallig in het eerste seizoen onder Pirlo en dreigt naast een ticket voor het belangrijkste Europese bekertoernooi te grijpen.

Juventus behoort tot de twaalf clubs die maandagnacht aankondigden een eigen Super League op te zetten, als tegenhanger van de Champions League. Voorzitter Andrea Agnelli van de Italiaanse club is een van de belangrijkste mensen achter de Super League. Pirlo wilde weinig zeggen over de ontstane situatie nu de UEFA, verschillende nationale bonden en afzonderlijke grote clubs in Europa uiterst kritisch hebben geageerd.

"We denken alleen aan wat we moeten doen en dat is ons plaatsen voor de Champions League", aldus de oud-topvoetballer. "De voorzitter heeft ons vanochtend toegesproken en het project uitgelegd. Hij gaf ons vertrouwen. We zijn kalm, want we weten dat hij vooraan staat bij dit nieuwe project. Ik ben niet de juiste persoon om uitleg te geven. De voorzitter zal uitleggen wat hij met de andere voorzitters aan het doen is."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

9 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

10 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

12 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

13 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

14 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

21 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden