Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus-trainer heeft Ronaldo terug en zwijgt over Super League

Juventus-trainer heeft Ronaldo terug en zwijgt over Super League

TURIJN (ANP) - Trainer Andrea Pirlo van Juventus kan woensdag in de Italiaanse competitiewedstrijd tegen Parma weer beschikken over Cristiano Ronaldo. De Portugese aanvaller, topscorer van de Serie A met 25 doelpunten, ontbrak zondag tegen Atalanta vanwege een spierblessure. Zonder de 36-jarige Portugees verloor Juventus in Bergamo met 1-0.

De ploeg van Pirlo staat in de Serie A op de vierde plaats, maar Napoli en Lazio zitten er vlak achter. De top 4 plaatst zich voor de Champions League. De 'Oude Dame' presteert wisselvallig in het eerste seizoen onder Pirlo en dreigt naast een ticket voor het belangrijkste Europese bekertoernooi te grijpen.

Juventus behoort tot de twaalf clubs die maandagnacht aankondigden een eigen Super League op te zetten, als tegenhanger van de Champions League. Voorzitter Andrea Agnelli van de Italiaanse club is een van de belangrijkste mensen achter de Super League. Pirlo wilde weinig zeggen over de ontstane situatie nu de UEFA, verschillende nationale bonden en afzonderlijke grote clubs in Europa uiterst kritisch hebben geageerd.

"We denken alleen aan wat we moeten doen en dat is ons plaatsen voor de Champions League", aldus de oud-topvoetballer. "De voorzitter heeft ons vanochtend toegesproken en het project uitgelegd. Hij gaf ons vertrouwen. We zijn kalm, want we weten dat hij vooraan staat bij dit nieuwe project. Ik ben niet de juiste persoon om uitleg te geven. De voorzitter zal uitleggen wat hij met de andere voorzitters aan het doen is."

Meer uit Voetbal

Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

19 minuten geleden
Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

1 uur geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

1 uur geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

5 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

17 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

18 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

18 uur geleden