Juventus speelt zonder Ronaldo voor vijfde keer gelijk
BENEVENTO (ANP) - Juventus heeft al voor de vijfde keer dit seizoen gelijkgespeeld. In de uitwedstrijd tegen Benevento, getraind door Filippo Inzaghi, kwam de regerend landskampioen niet verder dan 1-1. Bij 'Juve' zat Cristiano Ronaldo niet bij de selectie, omdat trainer Andrea Pirlo hem rust had gegund.
Álvaro Morata maakte er na 20 minuten 0-1 van. De Spaanse spits kapte zijn tegenstander uit en schoot raak met links. Benevento kwam in de blessuretijd van de eerste helft op gelijke hoogte via Gaetano Letizia, die zijn volley achter doelman Wojciech Szczesny zag verdwijnen.
In de tweede helft wist Juventus, ondanks een aantal offensieve wissels, niet meer te scoren. Matthijs de Ligt deed bij de bezoekende ploeg de hele wedstrijd mee.
Door het puntenverlies van de titelverdediger kan koploper AC Milan het gat vergroten tot 6 punten. Milan neemt het zondag thuis op tegen Fiorentina.
Juventus speelt woensdag in de Champions League thuis tegen Dinamo Kiev. De ploeg van Pirlo is al zeker van een plek in de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
9 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
22 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
9 uur geleden