Juventus speelt met tien man gelijk tegen AS Roma
ROME (ANP) - Juventus heeft de eerste punten verspeeld in de Serie A. De ploeg van coach Andrea Pirlo kwam bij AS Roma twee keer terug van een achterstand, maar bleef steken op 2-2. Juventus had de eerste wedstrijd in het seizoen met 3-0 gewonnen van Sampdoria.
Jordan Veretout schoot de thuisploeg in de 31e minuut op 1-0 uit een strafschop. Roma had die strafschop gekregen na hands bij Andrien Rabiot. Ook Juventus kreeg een strafschop wegens hands. Cristiano Ronaldo maakte gelijk. Maar Roma ging na een snelle aanval dankzij Veretout toch met een voorsprong de rust in.
In de tweede helft was het opnieuw Ronaldo die de stand gelijk trok. De Portugese sterspeler timede goed en kopte een voorzet van Douglas Costa achter doelman Antonio Mirante. Juventus stond toen al even met tien man, omdat Rabiot na de tweede gele kaart van het veld was gestuurd.
Matthijs de Ligt ontbrak bij Juventus omdat hij herstellende is van een schouderoperatie. Justin Kluivert bleef bij Roma de hele wedstrijd op de bank.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
23 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
1 dag geleden