Juventus speelt met tien man gelijk tegen AS Roma
ROME (ANP) - Juventus heeft de eerste punten verspeeld in de Serie A. De ploeg van coach Andrea Pirlo kwam bij AS Roma twee keer terug van een achterstand, maar bleef steken op 2-2. Juventus had de eerste wedstrijd in het seizoen met 3-0 gewonnen van Sampdoria.
Jordan Veretout schoot de thuisploeg in de 31e minuut op 1-0 uit een strafschop. Roma had die strafschop gekregen na hands bij Andrien Rabiot. Ook Juventus kreeg een strafschop wegens hands. Cristiano Ronaldo maakte gelijk. Maar Roma ging na een snelle aanval dankzij Veretout toch met een voorsprong de rust in.
In de tweede helft was het opnieuw Ronaldo die de stand gelijk trok. De Portugese sterspeler timede goed en kopte een voorzet van Douglas Costa achter doelman Antonio Mirante. Juventus stond toen al even met tien man, omdat Rabiot na de tweede gele kaart van het veld was gestuurd.
Matthijs de Ligt ontbrak bij Juventus omdat hij herstellende is van een schouderoperatie. Justin Kluivert bleef bij Roma de hele wedstrijd op de bank.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
15 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
17 uur geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
18 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiƫr James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
18 uur geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
21 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabiƫ gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.
1 dag geleden