Juventus in slotfase alsnog langs Torino
TURIJN (ANP) - Juventus heeft met de nodige moeite de stadsderby van Torino met 2-1 gewonnen. In de slotfase besliste Leonardo Bonucci met een rake kopbal het duel. 'Juve' komt door de zege op 20 punten, drie minder dan koploper AC Milan dat zondag nog tegen Sampdoria speelt.
Nicolas N'Koulou bracht de bezoekers al in de 9e minuut op voorsprong. Hij schoot raak uit een corner. Juventus, met Matthijs de Ligt in de basis, deed er lang over om op gelijke hoogte te komen. Juan Cuadrado leek gelijk te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel van Bonucci. Kort daarop zorgde Weston McKennie met een raak schot alsnog voor de 1-1. Vlak voor tijd kopte Bonucci op een lange pass van Cuadrado zijn ploeg alsnog naar de zege.
Vooraf aan de wedstrijd werd Cristiano Ronaldo bij Juventus in het zonnetje gezet. De Portugees had afgelopen week in de 3-0-zege op Dinamo Kiev in de Champions League zijn 750e doelpunt gemaakt. Hij kreeg van voorzitter Andrea Agnelli een speciaal shirt.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
38 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
50 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."
3 uur geleden