Juventus in slotfase alsnog langs Torino
TURIJN (ANP) - Juventus heeft met de nodige moeite de stadsderby van Torino met 2-1 gewonnen. In de slotfase besliste Leonardo Bonucci met een rake kopbal het duel. 'Juve' komt door de zege op 20 punten, drie minder dan koploper AC Milan dat zondag nog tegen Sampdoria speelt.
Nicolas N'Koulou bracht de bezoekers al in de 9e minuut op voorsprong. Hij schoot raak uit een corner. Juventus, met Matthijs de Ligt in de basis, deed er lang over om op gelijke hoogte te komen. Juan Cuadrado leek gelijk te maken, maar zijn doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel van Bonucci. Kort daarop zorgde Weston McKennie met een raak schot alsnog voor de 1-1. Vlak voor tijd kopte Bonucci op een lange pass van Cuadrado zijn ploeg alsnog naar de zege.
Vooraf aan de wedstrijd werd Cristiano Ronaldo bij Juventus in het zonnetje gezet. De Portugees had afgelopen week in de 3-0-zege op Dinamo Kiev in de Champions League zijn 750e doelpunt gemaakt. Hij kreeg van voorzitter Andrea Agnelli een speciaal shirt.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie heeft op het wereldkampioenschap voetbal de leiding bij de wedstrijd tussen Frankrijk en Zweden in de eerste knock-outronde. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt.
24 minuten geledenTIJUANA (ANP) - De voetballers van Iran keren maandag terug naar hun geboorteland na de uitschakeling op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ze stappen aan het einde van de middag (plaatselijke tijd) volgens de Iraanse voetbalbond op het vliegtuig in het Mexicaanse Tijuana.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.
3 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).
7 uur geleden