Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Juventus-coach Allegri verwacht Pogba niet terug vooraf aan WK

Juventus-coach Allegri verwacht Pogba niet terug vooraf aan WK

TURIJN (ANP/AFP) - Juventus-coach Massimiliano Allegri denkt niet dat middenvelder Paul Pogba nog voor de ploeg in actie komt voor de start van het WK voetbal in Qatar. Pogba heeft door een knieblessure nog geen minuut gespeeld voor de Italiaanse club sinds zijn terugkeer in Turijn afgelopen zomer.

Of de Franse middenvelder op tijd fit is voor het WK en wordt geselecteerd door bondscoach Didier Derschamps is onzeker. Frankrijk speelt zijn eerste wedstrijd op het WK op 22 november tegen Australië.

"Federico Chiesa en Pogba zitten niet in de selectie", zei Allegri vooraf aan de wedstrijd tegen Lecce van zaterdag. "Er is geen kans dat ze geselecteerd worden voor woensdag tegen PSG, en 99 procent zeker zullen ze ook niet spelen tegen Internazionale. Als ze terugkeren, en dat is heel onzeker, zullen ze inzetbaar zijn voor de wedstrijden tegen Verona en Lazio, maar het is heel onwaarschijnlijk."

Aanvaller Dusan Vlahovic ontbreekt ook bij Juventus in de wedstrijd tegen Lecce. De 22-jarige Serviër is nog niet hersteld van een liesblessure die hij opliep in het duel met Benfica. Juventus verloor die wedstrijd met 4-3 en is daarmee uitgeschakeld in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Mathijsen per direct weg als technisch directeur ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.

12 uur geleden
Spitse kijkt ook naar Jonker voor wanprestatie tegen Engeland

SPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.

14 uur geleden
Spitse wil als trainer samenwerken met komende bondscoach Veurink

SPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.

14 uur geleden
Aanvoerster Spitse niet bezig met mogelijk laatste interland

SPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.

15 uur geleden
PSV legt AZ-aanvaller Van Bommel vast tot medio 2030

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.

19 uur geleden
PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

1 dag geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

1 dag geleden