Jurian van der Ree gestopt als raadslid in Goes
GOES - Jurian van der Ree heeft vorige week afscheid genomen als raadslid van de gemeente Goes. De SGP’er trouwt deze week en verhuist naar Arnhem.
Sinds 2014 ondersteunde Van der Ree de Goese gemeenteraadsfractie van SGP/ChristenUnie. Daarna kwam hij op de kandidatenlijst terecht. Op 29 maart 2018 is hij beëdigd als gemeenteraadslid. “Volgens mij als jongste raadslid in Goes”, aldus fractievoorzitter Johnny Lukasse.
“Jurian, je was al vroeg betrokken bij de politiek en bij de SGP Jongeren”, sprak Lukasse Van der Ree vorige week in zijn laatste raadsvergadering toe. “Je was inhoudelijk goed op de hoogte van de actualiteiten, goed belezen, gedreven en goed in het debat. Je kan daar ook echt van genieten.” De fractie bedankt hem voor zijn inzet en wenst hem veel geluk toe met zijn partner Janneke.
Meer uit Beveland
BORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.
2 uur geleden's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
6 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
21 uur geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
1 dag geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
1 dag geledenGOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad.
1 dag geleden