Juninho in januari al weg als technisch directeur Olympique Lyon
LYON (ANP) - Olympique Lyon moet op zoek naar een nieuwe technisch directeur. Juninho vertrekt in januari, heeft hij de clubleiding laten weten. Bij Olympique Lyon is de Nederlander Peter Bosz hoofdtrainer.
Juninho zou eigenlijk aan het einde van het seizoen vertrekken. Hij gaat nu eerder weg om de club meer ruimte te geven een geschikte opvolger te vinden.
Als speler had Juninho tussen 2002 en 2008 een belangrijk aandeel in de zeven achtereenvolgende landstitels die de club behaalde. De Braziliaan verliet Lyon in 2009 en keerde tien jaar later terug als technisch directeur. Juninho stelde zijn landgenoot Sylvinho aan als coach, maar dat werd geen succes. Sylvinho moest na elf duels alweer vertrekken.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
26 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
29 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden