Jumbo gaat samenwerken met Makro
VEGHEL (ANP) - Supermarktketen Jumbo gaat een samenwerking aan met groothandelsbedrijf Makro. Via zijn zakelijke webwinkel gaat Jumbo zo'n duizend artikelen van Makro aanbieden, met name gericht op sportkantines, kleine horeca, mkb-bedrijven en zorginstellingen. Die klanten vroegen naar producten die Jumbo niet altijd in zijn assortiment had.
De artikelen van Makro die Jumbo gaat verkopen aan zaken zijn bijvoorbeeld grootverpakkingen met frisdrank, snacks en schoonmaakmiddelen tegen lage prijzen. Daar verkocht Jumbo wel een deel van, maar nu denkt het bedrijf zijn zakelijke klanten nog beter te kunnen bedienen.
Hoe lang Makro en Jumbo gaan samenwerken, maken de bedrijven niet bekend anders dan dat het een langjarige overeenkomst is.
Meer uit Financieel
PARIJS (ANP/RTR) - De Franse regering gaat 655 miljoen euro investeren in kunstmatige intelligentie (AI) en wil een eigen chatbot opzetten voor alle overheidsdiensten. Dat schreef de Franse premier Sébastien Lecornu dinsdag in een bericht op X, vlak voor het begin van de "Viva Tech"-conferentie in Parijs.
22 minuten geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De allerrijkste mensen ter wereld profiteerden maandag van het optimisme op de aandelenmarkten. Bij het sluiten van de Amerikaanse beurzen hadden de vijfhonderd rijkste personen op aarde hun vermogen met 336 miljard dollar zien groeien. Dat is volgens de Bloomberg Billionaires Index de grootste stijging ooit op één dag.
25 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Consumentenbond en andere Europese consumentenorganisaties hebben een klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen energiebedrijven vanwege greenwashing. Volgens de bond blijkt uit onderzoek dat Europese energiebedrijven, zoals Engie en Shell, fossiel gas presenteren als schone of klimaatvriendelijke keuze.
1 uur geledenDEURNE (ANP) - Ebusco is financieel nog niet uit de gevarenzone, waarschuwt de maker van elektrische bussen voorafgaand aan de algemene aandeelhoudersvergadering van dinsdag. Het bedrijf uit Deurne wijt dit aan problemen met het werkkapitaal, oftewel het geld waarmee de dagelijkse rekeningen moeten worden betaald.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is dinsdag terughoudend begonnen, na de kleine verliesbeurt een dag eerder. Na de aanvankelijke euforie over het vredesakkoord tussen de Verenigde Staten en Iran wachten beleggers vooral op de details van de deal, die de landen naar verwachting vrijdag ondertekenen.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Meer centrale banken dan ooit verwachten dit jaar hun goudreserves te gaan vergroten. Dat blijkt uit onderzoek van goudbrancheorganisatie World Gold Council in samenwerking met onderzoeksbureau YouGov. Mede dankzij die aankopen van bijvoorbeeld de centrale banken van China en India is de goudprijs naar recordniveaus gestegen.
2 uur geledenCARACAS (ANP/AFP) - Venezuela heeft een overeenkomst getekend met het Amerikaanse General Electric Vernova om het verouderde energienetwerk te vernieuwen. Dat heeft de interim-president van het land, Delcy Rodríguez, bekendgemaakt.
3 uur geleden