Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Julia, Anouk en Elise reden de Ronde van Oud-Vossemeer: 'Meer dan alleen een hobby'

Julia, Anouk en Elise reden de Ronde van Oud-Vossemeer: 'Meer dan alleen een hobby'

OUD-VOSSEMEER - Wie er mee afgelopen weekend ook meereden in de Ronde van Oud-Vossemeer, zijn Julia, Anouk en Elise. De drie meiden zitten bij elkaar in het team en kennen elkaar dan ook door en door. De Ronde van Oud-Vossemeer was voor hen de eerste van het seizoen.

Wielrennen is voor Julia, Anouk en Elise allang niet alleen een hobby meer. Het drietal is dagelijks met de sport bezig. “We wonen zelfs met ons team in Enschede”, aldus de meiden. Zij worden daar door TalentNED opgeleid om prof te worden. De wedstrijd in Oud-Vossemeer is voor het drietal de eerste van het seizoen. “We vinden het super leuk om hier te zijn. Een mooi begin van het seizoen.” Al geruime tijd is wielrennen een groot onderdeel van het leven van Julia, Elise en Anouk.

“We zijn alle drie rond ons achtste al begonnen met rijden. Geen wedstrijden, maar als hobby. We waren er dus behoorlijk vroeg bij kun je wel zeggen!” De meiden vinden het fijn dat ze hun passie met elkaar kunnen delen. “We stimuleren elkaar heel erg. We zitten ook met schaatsers in ons huis in Enschede. Een echt sporthuis dus! Maar we hebben allemaal, stuk voor stuk, hetzelfde doel: prof worden. We zijn echt heel gemotiveerd in de sport.” Waar het drietal behoorlijk van baalt is dat er steeds meer wedstrijden gecanceld worden. “Dat komt doordat er vaak geen of te weinig politiebegeleiding is; dan kan zo’n wedstrijd niet doorgaan. Het is daarom heel fijn dat in Oud-Vossemeer de vrouwencours wél doorgaat.”

Meer uit Tholen

Joost en Olga zoeken nieuw thuis voor Oranjekamer na sluiting Wegwijs Lokaal

SINT-MAARTENSDIJK - Door de sluiting van het Smerdiekse winkeltje Wegwijs Lokaal moeten ook de deuren van de Oranjekamer voorlopig dicht blijven. Totdat vrijwilligers Joost en Olga Molegraaf een nieuwe locatie in Sint-Maartensdijk hebben gevonden, is het minimuseum niet toegankelijk. "Het is lastig, maar wij gaan ervan uit dat de Oranjekamer blijft bestaan."

14 uur geleden
Wegwijs Lokaal sluit de deuren: Roland (54) zet punt achter Smerdiekse winkel

SINT-MAARTENSDIJK - Na jaren van het verbinden van toeristen en inwoners met lokale producten, sluit Roland van Tilborg (54) zijn Wegwijs Lokaal in Sint-Maartensdijk. De ruimte aan de Kaaistraat wordt per 1 januari overgedragen. "Ik neem met gemengde gevoelens afscheid van de winkel."

16 uur geleden
Dit zijn de winnende duo’s bij het veteranentoernooi van De Ruucstoppelen

SINT PHILIPSLAND - Begin november is voor de 13e keer het Veteranen Dubbel Toernooi bij TV De Ruucstoppelen georganiseerd. Ondanks de kleinschaligheid van het derde toernooi dit jaar, werd het dankzij de 61 deelnemende spelers een zeer geslaagd en gezellig evenement.

19 uur geleden
Rooms-Katholieke kerk Tholen bestaat 125 jaar: ‘Iedereen is welkom, gelovig of niet’

THOLEN - In het hart van Tholen, aan de Markt, staat al 125 jaar de huidige Rooms-Katholieke Kerk Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart. Voor velen is het een vertrouwd gezicht in het stadsbeeld: de kerk met haar hoge ramen, warme interieur en open deuren. Dit jaar viert de parochie een bijzonder jubileum, want precies 125 jaar geleden, op 19 november 1900, werd de kerk plechtig ingezegend. Pastoor Hans de Kort is al geruime tijd aan de kerk verbonden en gaat de meeste diensten voor.

1 dag geleden
Zachte november voorbij: Winterse lucht brengt hagel en natte sneeuw [WEERBERICHT]

THOLEN - Na een uitzonderlijk zachte start van november wordt het dit weekend een stuk kouder. De temperatuur daalt overdag naar 5 tot 10 graden en tijdens heldere nachten kan het zelfs gaan vriezen. Dat meldt meteoroloog Rico Schröder in zijn maandverwachting.

1 dag geleden
O, kom er eens kijken! Bekijk hier alle foto’s van de Sinterklaasintocht Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Sinterklaas is weer in het land. Na zijn aankomst op Texel zette de pakjesboot zaterdag koers naar Tholen. Rond 15.00 uur begon daar de intocht door de stad, ruim een uur eerder dan gebruikelijk. Dit had alles te maken met de gewijzigde route: de Sint liep dit jaar niet naar de Markt, maar naar de sporthal van de Meulvliet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van Rien Burgers.

1 dag geleden
Op de werkvloer bij Corné: ‘Menselijk contact is de kracht van Stadlander’ [OP DE WERKVLOER]

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Corné van Herel, Klanthuis Medewerker bij Stadlander.

2 dagen geleden