Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Julia, Anouk en Elise reden de Ronde van Oud-Vossemeer: 'Meer dan alleen een hobby'

Julia, Anouk en Elise reden de Ronde van Oud-Vossemeer: 'Meer dan alleen een hobby'

OUD-VOSSEMEER - Wie er mee afgelopen weekend ook meereden in de Ronde van Oud-Vossemeer, zijn Julia, Anouk en Elise. De drie meiden zitten bij elkaar in het team en kennen elkaar dan ook door en door. De Ronde van Oud-Vossemeer was voor hen de eerste van het seizoen.

Wielrennen is voor Julia, Anouk en Elise allang niet alleen een hobby meer. Het drietal is dagelijks met de sport bezig. “We wonen zelfs met ons team in Enschede”, aldus de meiden. Zij worden daar door TalentNED opgeleid om prof te worden. De wedstrijd in Oud-Vossemeer is voor het drietal de eerste van het seizoen. “We vinden het super leuk om hier te zijn. Een mooi begin van het seizoen.” Al geruime tijd is wielrennen een groot onderdeel van het leven van Julia, Elise en Anouk.

“We zijn alle drie rond ons achtste al begonnen met rijden. Geen wedstrijden, maar als hobby. We waren er dus behoorlijk vroeg bij kun je wel zeggen!” De meiden vinden het fijn dat ze hun passie met elkaar kunnen delen. “We stimuleren elkaar heel erg. We zitten ook met schaatsers in ons huis in Enschede. Een echt sporthuis dus! Maar we hebben allemaal, stuk voor stuk, hetzelfde doel: prof worden. We zijn echt heel gemotiveerd in de sport.” Waar het drietal behoorlijk van baalt is dat er steeds meer wedstrijden gecanceld worden. “Dat komt doordat er vaak geen of te weinig politiebegeleiding is; dan kan zo’n wedstrijd niet doorgaan. Het is daarom heel fijn dat in Oud-Vossemeer de vrouwencours wél doorgaat.”

Meer uit Tholen

Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

17 uur geleden
Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

19 uur geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

21 uur geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

1 dag geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

1 dag geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

1 dag geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

2 dagen geleden