Julia, Anouk en Elise reden de Ronde van Oud-Vossemeer: 'Meer dan alleen een hobby'
OUD-VOSSEMEER - Wie er mee afgelopen weekend ook meereden in de Ronde van Oud-Vossemeer, zijn Julia, Anouk en Elise. De drie meiden zitten bij elkaar in het team en kennen elkaar dan ook door en door. De Ronde van Oud-Vossemeer was voor hen de eerste van het seizoen.
Wielrennen is voor Julia, Anouk en Elise allang niet alleen een hobby meer. Het drietal is dagelijks met de sport bezig. “We wonen zelfs met ons team in Enschede”, aldus de meiden. Zij worden daar door TalentNED opgeleid om prof te worden. De wedstrijd in Oud-Vossemeer is voor het drietal de eerste van het seizoen. “We vinden het super leuk om hier te zijn. Een mooi begin van het seizoen.” Al geruime tijd is wielrennen een groot onderdeel van het leven van Julia, Elise en Anouk.
“We zijn alle drie rond ons achtste al begonnen met rijden. Geen wedstrijden, maar als hobby. We waren er dus behoorlijk vroeg bij kun je wel zeggen!” De meiden vinden het fijn dat ze hun passie met elkaar kunnen delen. “We stimuleren elkaar heel erg. We zitten ook met schaatsers in ons huis in Enschede. Een echt sporthuis dus! Maar we hebben allemaal, stuk voor stuk, hetzelfde doel: prof worden. We zijn echt heel gemotiveerd in de sport.” Waar het drietal behoorlijk van baalt is dat er steeds meer wedstrijden gecanceld worden. “Dat komt doordat er vaak geen of te weinig politiebegeleiding is; dan kan zo’n wedstrijd niet doorgaan. Het is daarom heel fijn dat in Oud-Vossemeer de vrouwencours wél doorgaat.”
Meer uit Tholen
ZEELAND - Weggebruikers die maandagochtend de weg op gaan, moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met een extra drukke ochtendspits. Dit komt mede door het einde van de kerstvakantie en de winterse omstandigheden. Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid en worden geadviseerd om voor vertrek de weer- en verkeersinformatie te raadplegen.
11 uur geledenSTAVENISSE - In de nieuwe, groene wijk bij de Poststraat in Stavenisse, op voormalig agrarische grond, bouwt Stadlander 13 nieuwe eengezinswoningen. De woningen die op deze plek komen, zijn bij uitstek een voorbeeld van duurzaam bouwen én wonen. Hout en andere biobased materialen zijn de belangrijkste bouwstenen. Stadlander en bouwpartner Tala slaan de handen ineen voor dit vernieuwende concept.
21 uur geledenTHOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.
1 dag geledenNederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht.
3 dagen geleden