Juf Elise staat 25 jaar voor de klas
KRABBENDIJKE - Bij De Klimroos in Krabbendijke was het dinsdag groot feest, want juf Elise Schrijver-van Koeveringe uit Waarde staat 25 jaar voor de klas.
VAN ONZE REDACTIE
Eerst werkte juf Elise met veel plezier op D'n Bogerd in haar woonplaats, totdat die school in 2013 gesloten werd. Sindsdien is ze met veel enthousiasme juf op De Klimroos, waar ze lesgeeft in groep 3/4.
Woordgrapjes
Juf Elise is lid van de Medezeggenschapsraad, het KiVa-team (tegen pesten) en een van de drijvende krachten achter het groener maken van het schoolplein. 'Ook staat juf Elise bekend om haar (Zeeuwse) woord- en taalgrapjes', aldus het schoolteam. Vandaar dat de feestdag dinsdag een Zeeuws randje had, met creatieve workshops rondom Zeeuwse spreuken, een rondrit in een huifkar en een bolus bie de koffie. 'We hopen dat juf Elise nog vele jaren met plezier blijft werken op De Klimroos.'
Meer uit Reimerswaal
YERSEKE - De Albert Heijn aan de Oude Torenstraat in Yerseke is vrijdagmiddag enige tijd ontruimd geweest vanwege een melding van een mogelijk vrijgekomen gevaarlijke stof.
14 uur geledenKAPELLE - Bij station Kapelle-Biezelinge is de eerste grotere mobiliteitshub in de Bevelanden gerealiseerd. Een hub is een halte waar reizigers kunnen op- en overstappen op de bus of trein. De hub is te herkennen aan het bord met de groene druppel.
2 dagen geledenKAPELLE - In dorpshuis De Vroone in Kapelle is zaterdagavond de muzikale cabaretshow 'Deer' te bezoeken.
3 dagen geledenKAPELLE - In het kader van de Nationale Voorleesdagen die woensdag beginnen, is er zaterdag (25 januari) een voorleesmiddag in boekhandel Lectori in Kapelle.
4 dagen geledenYERSEKE - The Musix geeft zaterdag 25 januari een instrumentaal concert in de Hervormde Kerk van Yerseke. Na de succesvolle concertserie in 2024 met ruim 2500 bezoekers, komen de zes bevriende muzikanten weer naar Yerseke met een nieuw programma. Het concert begint om 19.30 uur, de deuren gaan open om 19.00 uur.
4 dagen geledenKRUININGEN - In het dorpshart van Kruiningen vindt vrijdagmiddag en - avond een sfeervolle winterfair plaats.
5 dagen geledenKRABBENDIJKE - Basisschool De Klimroos in Krabbendijke mag zich bijna de eerste eco-school van Zeeland noemen. Vrijdag kreeg ze het zilveren certificaat van het wereldwijde keurmerk 'Eco-schools' uitgereikt voor haar duurzame inspanningen. "Dit is een mijlpaal en opstap naar het gouden certificaat, de Groene Vlag", vertelt schooldirecteur Rick Verdult trots. "We hopen en verwachten de Groene Vlag voor de zomer te krijgen. Dan zijn we de eerste school van Zeeland."
1 week geleden