Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jubilaris Hertzberger helpt hockeyers langs Britten

Jubilaris Hertzberger helpt hockeyers langs Britten

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeymannen hebben ook de tweede wedstrijd in de Pro League deze week tegen Groot-Brittannië gewonnen. In het Wagener Stadion in Amsterdam werd het donderdag 3-1. Dinsdag won het elftal van bondscoach Max Caldas met 1-0.

Na drie kwarten was de stand donderdag nog in evenwicht. Mink van der Weerden opende uit een strafcorner in het eerste kwart de score. De verdediger maakte in zijn laatste elf interlands acht doelpunten. Groot-Brittannië maakte nog voor rust, uit een strafcorner van Phil Roper, gelijk.

Jeroen Hertzberger maakte in het vierde en laatste kwart twee doelpunten. In zijn 250e interland zorgde hij, na een strafcornervariant via Van der Weerden, van dichtbij voor de 2-1. Vrijwel direct daarna scoorde Hertzberger, op aangeven van Robbert Kemperman, opnieuw: 3-1.

Meer uit Sport

IOC herintroduceert geslachtsbepaling voor vrouwelijke atleten

LAUSANNE (ANP/RTR) - Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen aan de onderdelen van de vrouwelijke categorie op de Olympische Spelen in 2028 in Los Angeles. Transgender vrouwen worden uitgesloten van deelname in de vrouwencategorie, meldt het Internationaal Olympisch Comité (IOC) donderdag.

1 uur geleden
Belgische wielerbond dient klacht in tegen klimaatactivist

BRUGGE (ANP/BELGA) - De Belgische wielerbond heeft een klacht ingediend tegen klimaatactivist Wouter Mouton, die woensdag op ongeveer 30 kilometer van de aankomst van de Ronde van Brugge een valpartij veroorzaakte. Dat maakte Belgian Cycling donderdag bekend.

2 uur geleden
Verstappen stuurt bij Grote Prijs Japan Engelse journalist weg

SUZUKA (ANP/AFP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen is donderdag betrokken geraakt bij een incident voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan, toen hij weigerde zijn persconferentie te beginnen totdat een Engelse journalist de zaal had verlaten.

6 uur geleden
Tennisster Sabalenka naar halve finale Miami Open

MIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de halve finale van de Miami Open bereikt. De nummer 1 van de wereld versloeg de Amerikaanse Hailey Baptiste in twee sets: 6-4 6-4.

7 uur geleden
Kunstrijders Tsiba en Danilova klaar na laatste plaats korte kür

PRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.

17 uur geleden
Tennisster Rybakina in drie sets naar halve finales Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.

19 uur geleden
Marathon Londen mikt met tweedaagse op 100.000 deelnemers

LONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.

22 uur geleden