Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Joyce Havermans (43) is lid van seniorenvereniging

Joyce Havermans (43) is lid van seniorenvereniging

Joyce Havermans is met haar 43 jaar het jongste lid van de SVV. Rond haar 36ste verjaardag werd ze lid van de seniorenvereniging. “Binnen onze vriendengroep hadden we het gebruik om iemand die 40 jaar werd, een abonnement van de seniorenclub te geven. Het bleek echter zo gezellig dat ik uiteindelijk niet gewacht heb tot ik 40 was”, lacht ze. 

“Wat als een grapje begin, heeft ervoor gezorgd dat de SVV flink verjongd is. Natuurlijk is het nog steeds een seniorenvereniging en daar zijn de activiteiten ook op gericht. Bij de modeshow komt kleding voorbij die ik echt niet in mijn kast zal hangen, maar voor de gezelligheid ga ik er graag heen. Het meest opvallende is dat er nu, veel meer dan voorheen, activiteiten buiten werktijd worden gehouden, want de jeugd, zoals de oudere leden ons noemen, moet natuurlijk gewoon overdag werken”, zo vertelt Joyce. 

“We zoeken naar activiteiten die leuk zijn voor alle leden, zoals bijvoorbeeld een jeneverproeverij met allerlei smaakjes. Dat spreekt de ouderen aan, maar jenever is ook weer helemaal hip dus voor ons is het ook leuk om kennis mee te maken. Mensen denken vaak dat het alleen om activiteiten gaat, maar dat is niet zo. De SVV is er ook voor raad en daad, bijvoorbeeld bij vragen over zorg. Zo heeft de SVV mij enorm geholpen toen ik na de diagnose oogkanker gekeurd moest worden of ik auto mocht rijden. Je staat er niet altijd bij stil, maar de seniorenvereniging kan ook jongere mensen helpen. En wij staan als jongere generatie klaar om straks te helpen met bestuursfuncties als dat nodig is.” 

 

Meer uit Tholen

Samen Poortvliet nodigt inwoners uit om mee te praten over de toekomst

POORTVLIET - Wat leeft er in Poortvliet? Wat is er nodig om het dorp leefbaar en betrokken te houden? Die vragen staan centraal tijdens de dorpsavond die Samen Poortvliet op woensdag 16 september organiseert. De avond is bedoeld voor alle inwoners van Poortvliet. De inloop begint om 19.00 uur in de foyer van de Woonboulevard aan de Paasdijkweg. Om 19.30 uur start het programma.

11 uur geleden
Montessorischool De Kraal organiseert een reünie voor 40 jaar onderwijs

THOLEN - Montessorischool De Kraal vierde woensdag 9 september een bijzondere mijlpaal: 40 jaar Montessori-onderwijs in Tholen. Om dat jubileum te vieren, werd het een swingende en muzikale dag voor de leerlingen.

15 uur geleden
Flexvervoer krijgt hoge waardering van reizigers, maar systeem blijft zorgenkind

THOLEN - Het Zeeuws Flexvervoer wordt door reizigers flink gewaardeerd. Gemiddeld geven zij het vervoer een 4,8 uit 5. Inmiddels hebben bijna 39.000 Zeeuwen een Flexaccount en worden maandelijks ruim 19.000 ritten gemaakt. Toch zijn er ook verbeterpunten. Vooral de digitale systemen blijven achter.

18 uur geleden
Thoolse avondvierdaagse groeit uit tot feestje voor jong en oud [FOTOALBUM]

THOLEN - Hij eindigde op donderdagavond zoals hij maandag begon: droog en zonnig. Dat bij de twee tussenliggende dagen van de Thoolse avondvierdaagse paraplu's en poncho's de boventoon voerden, mocht de pret bij de 430 deelnemers niet drukken. Voor de 31e keer trokken Tholenaren, jong en oud, hun wandelschoenen aan voor een wandeling van drie of vijf kilometer langs de mooiste plekjes van de stad.

1 dag geleden
De zomer keert deze week even terug met 27 graden, later wisselvallig weer [WEERBERICHT]

THOLEN - Er staat volgens meteoroloog Rico Schröder van Weeronline opnieuw een wisselvallige week op het programma. Vrijwel elke dag zijn er perioden met regen of enkele buien, maar er zijn ook genoeg droge momenten met zon. Eerst is het nog vrij warm, met dinsdag lokaal 27 graden. Vanaf woensdag dalen de temperaturen duidelijk en wordt het 17 tot 19 graden.

1 dag geleden
Tholen steekt deze week de handen uit de mouwen voor een schone leefomgeving

THOLEN- De gemeente Tholen staat deze week in het teken van de Thoolse Clean Up Week. Van maandag 14 tot en met vrijdag 18 september ruimen vrijwilligers, inwoners en leerlingen op verschillende plekken zwerfafval op. 

1 dag geleden
Hasan Gulmez (38) runt vijf bedrijven, maar Nerd Valley is anders: ‘Dit vind ik écht leuk’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Hasan Gulmez van Nerd Valley.

2 dagen geleden