Joyce Havermans (43) is lid van seniorenvereniging
Joyce Havermans is met haar 43 jaar het jongste lid van de SVV. Rond haar 36ste verjaardag werd ze lid van de seniorenvereniging. “Binnen onze vriendengroep hadden we het gebruik om iemand die 40 jaar werd, een abonnement van de seniorenclub te geven. Het bleek echter zo gezellig dat ik uiteindelijk niet gewacht heb tot ik 40 was”, lacht ze.
“Wat als een grapje begin, heeft ervoor gezorgd dat de SVV flink verjongd is. Natuurlijk is het nog steeds een seniorenvereniging en daar zijn de activiteiten ook op gericht. Bij de modeshow komt kleding voorbij die ik echt niet in mijn kast zal hangen, maar voor de gezelligheid ga ik er graag heen. Het meest opvallende is dat er nu, veel meer dan voorheen, activiteiten buiten werktijd worden gehouden, want de jeugd, zoals de oudere leden ons noemen, moet natuurlijk gewoon overdag werken”, zo vertelt Joyce.
“We zoeken naar activiteiten die leuk zijn voor alle leden, zoals bijvoorbeeld een jeneverproeverij met allerlei smaakjes. Dat spreekt de ouderen aan, maar jenever is ook weer helemaal hip dus voor ons is het ook leuk om kennis mee te maken. Mensen denken vaak dat het alleen om activiteiten gaat, maar dat is niet zo. De SVV is er ook voor raad en daad, bijvoorbeeld bij vragen over zorg. Zo heeft de SVV mij enorm geholpen toen ik na de diagnose oogkanker gekeurd moest worden of ik auto mocht rijden. Je staat er niet altijd bij stil, maar de seniorenvereniging kan ook jongere mensen helpen. En wij staan als jongere generatie klaar om straks te helpen met bestuursfuncties als dat nodig is.”
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.
1 uur geledenTHOLEN - Het kabinet wil vanaf 2027 een helmplicht voor minderjarigen op e-bikes en fatbikes. Hoe denken jongeren hierover? De gemeente Tholen begrijpt het voornemen, maar de jeugd zit hier niet op te wachten.
18 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond vond de algemene ledenvergadering van Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland plaats in de Wimpel. Hier werden ook drie jubilarissen in het zonnetje gezet.
22 uur geledenPOORTVLIET - De brandweer was maandag uitgerukt naar Poortvliet nadat iemand een schaap op zijn rug had gezien. Helaas kwam hulp te laat voor het dier. Volgens de Dierenbescherming is een schaap op zijn rug een levensbedreigende situatie en kun je het dier in nood ook zelf helpen.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 17 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 12 in de Derde Klasse.
1 dag geledenTHOLEN - Ook dit jaar staat Tholen in het teken van de Week van Gebed. Vier kerken in de stad slaan opnieuw de handen ineen voor deze interkerkelijke gebedsweek, die jaarlijks christenen uit verschillende tradities samenbrengt. Het thema van dit jaar is Eén van Geest. Maandag vond de eerste gebedsbijeenkomst plaats in de Ichthuskerk.
2 dagen geledenHALSTEREN/THOLEN - Vanaf volgende week gaat de Thoolse brug in de late avonduren en 's nachts opnieuw op slot. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit vanwege roestvorming aan de hangstangen. De planning wijkt iets af dan eerder gecommuniceerd: de brug over het Schelde-Rijnkanaal sluit niet zes, maar tien keer. Dit is wat je moet weten over de werkzaamheden en afsluitingen.
2 dagen geleden