Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Joyce Havermans (43) is lid van seniorenvereniging

Joyce Havermans (43) is lid van seniorenvereniging

Joyce Havermans is met haar 43 jaar het jongste lid van de SVV. Rond haar 36ste verjaardag werd ze lid van de seniorenvereniging. “Binnen onze vriendengroep hadden we het gebruik om iemand die 40 jaar werd, een abonnement van de seniorenclub te geven. Het bleek echter zo gezellig dat ik uiteindelijk niet gewacht heb tot ik 40 was”, lacht ze. 

“Wat als een grapje begin, heeft ervoor gezorgd dat de SVV flink verjongd is. Natuurlijk is het nog steeds een seniorenvereniging en daar zijn de activiteiten ook op gericht. Bij de modeshow komt kleding voorbij die ik echt niet in mijn kast zal hangen, maar voor de gezelligheid ga ik er graag heen. Het meest opvallende is dat er nu, veel meer dan voorheen, activiteiten buiten werktijd worden gehouden, want de jeugd, zoals de oudere leden ons noemen, moet natuurlijk gewoon overdag werken”, zo vertelt Joyce. 

“We zoeken naar activiteiten die leuk zijn voor alle leden, zoals bijvoorbeeld een jeneverproeverij met allerlei smaakjes. Dat spreekt de ouderen aan, maar jenever is ook weer helemaal hip dus voor ons is het ook leuk om kennis mee te maken. Mensen denken vaak dat het alleen om activiteiten gaat, maar dat is niet zo. De SVV is er ook voor raad en daad, bijvoorbeeld bij vragen over zorg. Zo heeft de SVV mij enorm geholpen toen ik na de diagnose oogkanker gekeurd moest worden of ik auto mocht rijden. Je staat er niet altijd bij stil, maar de seniorenvereniging kan ook jongere mensen helpen. En wij staan als jongere generatie klaar om straks te helpen met bestuursfuncties als dat nodig is.” 

 

Meer uit Tholen

Accelerando sluit seizoen woensdag af met zomeravondconcert op Havenplein

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando sluit het muzikale seizoen af met een zomeravondconcert. Dat doen de muzikanten met optredens van zowel de slagwerkgroep als het fanfareorkest. Het concert vindt plaats voor de deur van de horecagelegenheden op het Havenplein in Sint-Annaland. De muziekvereniging is te beluisteren op woensdagavond 2 juli. 

12 uur geleden
Kustwacht radiosystemen plat tijdens snikhete zomerdag op Oosterschelde [UPDATE]

THOLEN - Na vijf uur is de storing in het radiosysteem van de Kustwacht opgelost. Door de uitval kon de Kustwacht niet communiceren met schepen en hulpdiensten op het water. De verbindingen zijn getest en de Kustwacht is weer bereikbaar via de marifoon. Ook het uitzenden van navigatie- en weerberichten functioneert weer naar behoren. 

22 uur geleden
Twee auto’s botsen op kruising Postweg bij Tholen, hulpdiensten rukken massaal uit

THOLEN - Bij een verkeersongeval op de Postweg (N286) bij Tholen zijn maandagmiddag twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar uiteindelijk raakte niemand gewond.

23 uur geleden
Het blijft extreem warm: Code geel in Zeeland van kracht tot woensdagavond

ZEELAND - De waarschuwing voor hitte in Zeeland blijft voorlopig van kracht. Het KNMI handhaaft code geel in de provincie tot woensdagavond vanwege de aanhoudend hoge temperaturen. 

1 dag geleden
Raja en Trudy uit Sint Philipsland winnen Thools Jeu de Boules kampioenschap

SINT-ANNALAND - Onder een stralende zomerzon en met weinig wind zijn Raja en Trudy Vallipuram uit Sint Philipsland vrijdagmiddag gekroond tot winnaars van het Thools Jeu de Boules kampioenschap 2025. De finale op de banen bij voetbalvereniging WHS trok veel bezoekers.

1 dag geleden
Rijkswaterstaat sluit A4 bij Bergen op Zoom af voor nachtelijk onderhoud

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Het verkeer over de A4 en A17 moet begin juli rekening houden met enkele nachtafsluitingen. Rijkswaterstaat voert dan onderhoud uit aan het wegennet. Er worden omleidingen ingesteld.

2 dagen geleden
Levchenko komt naar Oud-Vossemeer voor gesprek met jeugd over vrijheid

OUD-VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september. 

3 dagen geleden