Jouw favoriete wandelroute officieel vastgelegd? Waterpoort organiseert actie
THOLEN - Hou je van wandelen en wil je dat jouw favoriete plekje opgenomen wordt in een officiële wandelroute? Dan kan! Waterpoort vraagt namelijk inwoners om hun leukste routes door te sturen.
Op 10 juli organiseert Waterpoort een bijeenkomst op Fort Sabina om nieuwe wandelroutes te ontwikkelen aan de hand van persoonlijke verhalen. Hou je van wandelen en wil je dat jouw favoriete plekje opgenomen wordt in een officiële wandelroute? Stuur een foto en omschrijving van een natuurplekje in jouw buurt waar je graag wandelt en ontvang een persoonlijke uitnodiging voor deze bijeenkomst. Je maakt bovendien kans op prijzen.
6 korte wandelroutes
Rondom het Volkerak-Zoommeer ligt Waterpoort. “Een prachtige plek om te wonen, te werken en te recreëren”, aldus de organisatie van Waterpoort. “Wij stimuleren op allerlei manieren initiatieven om het gebied nog mooier te maken.” Dit jaar is het thema: Landschap in Beweging. Om meer te bewegen ontwikkelt Waterpoort in samenwerking met IVN Natuureducatie 6 korte ommetjes met hulp van de bewoners van Waterpoort. “Want die kennen natuurlijk als geen ander de mooiste plekjes in hun omgeving.”
Mooie verhalen
Maak een foto van het mooiste natuurplekje in jouw buurt en vertel kort waarom het zo speciaal is. “Ben je misschien op dat bankje ten huwelijk gevraagd en staan jullie initialen er nog ingekerfd? Leerde je vissen in dat ene kanaal? Of is dit dé plek waar je reeën kunt spotten?”, aldus de organisatie. Langs deze persoonlijke natuurmonumentjes worden 6 officiële wandelroutes uitgestippeld. De mooiste verhalen spreken we in en kunnen tijdens het wandelen worden beluisterd via de IVN Routes app.
Je kunt jouw favoriete plekje uit de gemeente Tholen, Goeree-Overflakkee, Bergen op Zoom, Steenbergen, Halderberge of Moerdijk tot tot 1 juli opsturen naar https://waterpoortwerkt.nl/mijn-waterpoort/
Meer uit Tholen
THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
6 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
10 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
1 dag geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
2 dagen geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden