
Jordan Paterson rent 120 km van Leiden naar Goes voor het goede doel
GOES - Met een temperatuur van ongeveer 30 graden liep Jordan Paterson afgelopen zaterdag van Leiden naar Goes. Met deze 120 km lange hardlooptocht haalde Paterson €3.145 op voor het goede doel.
Jordan Paterson is een 25-jarige en fanatiek rugbyspeler. Hij is oorspronkelijk afkomstig uit Ardrossan in Schotland en kwam op 19-jarige leeftijd naar Nederland. Hij woont nu in Leiden, waar hij werkt als timmerman, rugby speelt en zich inzet voor het goede doel. Paterson legde zaterdag een hardloop tocht af van maar liefs 120 km terwijl de temperatuur ongeveer 30 graden was. Hij vertrok om 04:00 uur ‘s ochtends bij zijn huidige rugbyclub DIOK in Leiden en arriveerde 20,5 uur later bij rugbyclub Tovaal in Goes, waar het zes jaar geleden voor hem begon. In Goes kreeg hij letterlijk een warm welkom van zijn voormalige teamgenoten en supporters van de club.
Lopen voor Stichting Mind
Jordan maakte de tocht met een nobel doel voor ogen: geld ophalen voor Stichting Mind. Deze stichting streeft naar verbetering van de geestelijke gezondheid. In totaal heeft hij €3.145 opgehaald met deze unieke prestatie. In het voorjaar van 2021 liep hij al 60 km, toen ten behoeve van 113 Zelfmoordpreventie.
Meer uit Beveland
WISSENKERKE - GlasDraad is donderdag 11 september officieel gestart met de glasvezelcampagne in de gemeente Noord-Beveland. Inwoners kunnen zich tot en met 15 december aanmelden voor een glasvezelaansluiting in hun woning. De komst van glasvezel betekent volgens de gemeente een belangrijke stap richting snel en stabiel internet voor inwoners en ondernemers in de dorpen en het buitengebied.
33 minuten geledenWISSENKERKE - Burgemeester Meeuwisse heeft woensdag een felicitatiebezoek gebracht aan het echtpaar Koole - Van Dalen uit Wissenkerke. Het paar vierde die dag hun 60-jarig huwelijksjubileum.
2 uur geledenGOES - Bij Montessorischool de Basis in Goes is donderdag de eerste peuter-kleutergroep van Zeeland officieel geopend. De school werkt hiervoor samen met kinderopvangorganisatie Kibeo. De groep biedt plek aan de oudste peuters en jongste kleuters, die twee vaste ochtenden per week samenkomen om te spelen, leren en zich sociaal te ontwikkelen.
4 uur geledenBORSELE - De Provincie Zeeland heeft een nieuwe internationale partner gevonden om de nucleaire kennisinfrastructuur te versterken. Ontario Tech University uit Oshawa, Canada, en de provincie tekenden een intentieovereenkomst om samen te werken op het gebied van nucleair onderwijs en onderzoek.
5 uur geledenGOES - Een man is woensdag 10 september met een traumahelikopter naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht na een medische noodsituatie in Goes.
6 uur geledenWOLPHAARTSDIJK - De gemeente Goes verplaatst de ondergrondse afvalcontainers aan het Wolfertsplein naar de Hoofdstraat, tegenover Boon's supermarkt. Het college van burgemeester en wethouders heeft dit besloten om het plantsoen bij het Wolfertsplein opnieuw in te richten en tegemoet te komen aan bewoners die al langer klachten hebben over de huidige locatie.
20 uur geledenVLISSINGEN/KLOETINGE - Twee Vlissingers, een man uit Kloetinge en een Kapelse vrouw zijn dinsdagavond aangehouden bij de politie-inval in een woning aan de Aagje Dekenstraat in Vlissingen. Ze worden verdacht van handel en bezit van drugs en het voorhanden hebben van een vuurwapen. Ook is er een drugslab gevonden in een woning.
1 dag geleden