Jongeren uit Sint Maartensdijk aangehouden voor opstootjes in Roosendaal
SINT MAARTENSDIJK - De politie heeft zaterdagnacht de Markt in Roosendaal ontruimt. Dit gebeurde nadat agenten werden bekogeld met glas en vuurwerk.
Tijdens de uitgaansnacht ontstonden er bij een café aan de Markt opstootjes. De vechtersbazen werden de kroeg uitgezet, maar daar gingen zij verder. Agenten zagen rond 3.30 uur een meisje in de deuropening van het café flauwvallen, maar er werd geen ruimte gemaakt voor hulpverlening. Enkele cafébezoekers stapten zelfs over haar heen.
Toen agenten het meisje aan het helpen waren, werden zij bekogeld met glazen en flessen. Ook werd er met vuurwerk naar de dienders gegooid. Een meisje trapte de agenten. Hierop gebruikten zij hun wapenstok. Een 20-jarige man uit Bergen op Zoom en een 18-jarige man en 16-jarig meisje uit Sint Maartensdijk werden aangehouden.
In welk café de problemen precies ontstonden is niet bekend. Rond 04.30 uur keerde de rust terug op de Markt. Tegen alle aangehouden verdachten wordt proces-verbaal opgemaakt
Meer uit Tholen
THOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thijs van der Beek van Creek Sails & Service
11 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Van Dam-orgel uit 1832 in de Grote Kerk van Tholen staat aan de vooravond van een bijzonder moment. Na een jarenlange voorbereiding en een ingrijpende restauratie wordt het monumentale instrument op 20 maart om 19.30 uur feestelijk opnieuw in gebruik genomen. Daarmee sluit een omvangrijk project af dat niet alleen het orgel zelf, maar ook de historische ziel ervan nieuw leven heeft ingeblazen.
2 dagen geledenTHOLEN - Hoewel de korting op de brandstofaccijns dit jaar niet volledig is afgeschaft, is tanken over de grens nog steeds voordeliger. Benzine werd hier ongeveer zes cent per liter duurder, diesel bijna vier cent. Daardoor bespaart een gemiddelde benzinerijder uit Tholen dit jaar zo'n 162 euro door in België te tanken. Dieselrijders besparen gemiddeld 16 euro.
3 dagen geledenTHOLEN - De VVD in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het groenonderhoud bij wooncomplex Buitenhof. Aanleiding zijn signalen van bezorgde bewoners. Volgens hen is het snoeien van de omliggende beplanting teruggebracht van jaarlijks naar één keer per drie jaar.
3 dagen geledenTHOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.
4 dagen geleden