
Jongens mishandelen Middelburger in Vlissingen, getuigen gezocht
VLISSINGEN - Twee jongens hebben maandag rond 13.30 uur een 62-jarige man uit Middelburg mishandeld. Dit gebeurde op de kruising van het Baskensburgplein met de Adriaen van Ostadelaan in Vlissingen. De politie hield al een 16-jarige Vlissinger aan, maar is nog op zoek naar een tweede verdachte. Ze vraagt getuigen van de mishandeling zich te melden.
Het slachtoffer heeft aangifte gedaan. ‘De man liep veel pijn op door de mishandeling en is mogelijk zelfs even buiten bewustzijn geraakt’, laat de politie weten. Hij verklaarde dat hij op zijn scooter over het fietspad reed en dat er, ter hoogte van de Adriaen van Ostadelaan, twee jongens wilden oversteken. ‘Het slachtoffer remde af om een aanrijding te voorkomen. De twee jongens trokken de man, na het maken van een opmerking, van zijn scooter en sloegen en schopten hem. Hierna verdwenen de twee.’
Het slachtoffer belde de politie. Een getuige ondersteunde de man tot de politie en ambulance er waren. Ambulancemedewerkers hebben het slachtoffer onderzocht. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis voor behandeling.
Telefoon
‘Kennelijk was een van de belagers, een 16-jarige jongen uit Vlissingen, zijn telefoon verloren tijdens de mishandeling. Die kwam hij weer ophalen. Op dat moment waren er net agenten ter plaatse en zij hielden de jongen aan.’ Hij is overgebracht naar een politiecel en heeft daar een verklaring afgelegd. Hij is na verhoor in vrijheid gesteld en kreeg een dagvaarding mee. Hij moet zich voor de rechter verantwoorden.
Naar de tweede verdachte is de politie nog op zoek. ‘Het zou het beste zijn als hij zichzelf zou komen melden op het politiebureau.’ Mensen met meer informatie verzoekt de politie te bellen naar 0900-8844 of te appen naar 06-12207006.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
10 uur geledenVLISSINGEN - In een woning aan Westerzicht in Vlissingen is donderdagmiddag brand ontstaan doordat een pannetje op het vuur vlam vatte.
13 uur geledenOOST-SOUBURG - Henk was jarig, dus hij en zijn echtgenote Dicky zochten er niets achter toen familie hen vorige week ophaalde voor een etentje. "Maar slagbomen bij een restaurant?", lacht Dicky. De rit bleek het Souburgse echtpaar Vos naar het provinciehuis te brengen, waar commissaris van de koning in Zeeland Hugo de Jonge hen verraste met de commissarispenning. Die kregen ze voor hun jarenlange inzet voor de muzieksector in Zeeland met hun muziekboerderij.
15 uur geledenVLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
3 dagen geleden