Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jongen onder bedreiging beroofd van geld

Jongen onder bedreiging beroofd van geld

THOLEN - Een 16-jarige jongen uit Oud-Vossemeer is woensdagmiddag onder de Tholensebrug over de Schelde-Rijnweg door drie jongens onder bedreiging van een mes van zijn geld beroofd. 

De beroving vindt omstreeks 16.00 uur plaats. Het slachtoffer werd door de drie daders gesommeerd om zijn telefoon en geld af te geven. Een van de belagers bedreigde hem met een mes, waarna het slachtoffer zijn portemonnee leegde. Daarna stapten twee van de jongens op een scooter en reden weg in de richting Tholen. De derde jongen pakte zijn fiets en ging er eveneens vandoor.

Het slachtoffer ging naar huis. Van daaruit belde hij de politie om aangifte te doen van de beroving. De politie verzoekt eventuele getuigen om zich te melden.

Meer uit Tholen

Car Tuning Zeeland houdt tweede automeeting van het jaar op Oesterdam

THOLEN- Car Tuning Zeeland organiseert zaterdag 20 juni de tweede automeeting van het jaar. De meeting is tussen 19.00 en 23.00 uur vrij toegankelijk bij de Bergse Diepsluis op de Oesterdam. Iedereen mag meedoen of een kijkje nemen.

1 uur geleden
Kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars komen samen tijdens Kruytenburg FaiR

POORTVLIET - Op Landschapscamping Kruytenburg aan de Kruytenburgseweg wordt zaterdag 20 juni de 15de editie van de Kruytenburg FaiR georganiseerd. De FaiR is een open 'podium' en verkoopplek voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Het evenement is van 10:30 tot 17:00 uur gratis toegankelijk.

20 uur geleden
Grote zoekactie naar twee mogelijke drenkelingen in de Krabbenkreek gestaakt

SINT-ANNALAND - Op de Oosterschelde is woensdagavond zo'n anderhalf uur gezocht naar twee drenkelingen. De zoekactie leverde uiteindelijk niets op en werd gestaakt. Dat meldt HVZeeland.

1 dag geleden
Onafscheidelijk van zijn camera leverde Rien Burgers (77) een lintje op: ‘Schitterend’

THOLEN - Al jarenlang legt hij het dagelijks leven op Tholen vast op beeld. Maar op 24 april stond Rien Burgers even niet achter de camera, maar voor de lens. Tijdens de lintjesregen werd de 77-jarige Tholenaar benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

1 dag geleden
Goudwaard en Van der Kooij openen nieuwe reeks Stadhuisconcerten Tholen

THOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten, die het initiatief nam om het monumentale 15e eeuwse Oude Stadhuis te ontsluiten en te cultiveren als concertlocatie, start op 20 juni met de nieuwe reeks Stadhuisconcerten.

2 dagen geleden
Mogelijke hittegolf op komst in Zeeland: Temperaturen lopen deze week flink op

THOLEN - De komende dagen loopt de temperatuur in Nederland stap voor stap op. Richting het weekend wordt het op grote schaal tropisch warm. Er is zelfs kans op een hittegolf in Zeeland. Vrijdag springt eruit, met in bijna het hele land 30 graden of meer. Daarbij wordt het niet alleen heet, maar ook benauwd.

2 dagen geleden
Banen trekken voor goede doelen tijdens Zwem4daagse in Tholen en Smerdiek

SINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - In de week van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni vindt in de gemeentelijke zwembaden opnieuw de Zwem4daagse plaats. Deelnemers kiezen vier momenten in de week waarop ze banen komen zwemmen. Daarmee halen ze geld op voor het goede doel.

3 dagen geleden