Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jongen gewond door opgegraven fosfor op strand van Oostkapelle

Jongen gewond door opgegraven fosfor op strand van Oostkapelle

OOSTKAPELLE - Op het strand van Oostkapelle is een persoon lichtgewond geraakt bij het opgraven van een substantie uit het zand. De substantie begon te roken zodra het in aanraking kwam met zuurstof. Dat gebeurde omstreeks 16:05 uur.

Een jongeman was op het strand aan het graven tot er opeens oranje rook uit het zand kwam. Hierdoor liep hij lichte brandwonden op. Omdat het om een onbekende substantie ging, werden de brandweer, politie en de officier van dienst brandweer opgeroepen om te verkennen wat er precies rookte. Vermoedelijk ging het om aangespoelde fosfor. Het strand werd deels ontruimd zodat de brandweer ongestoord hun werk konden doen. De brandweer heeft met een schep enig zand in een emmer met water gedaan. Hierdoor was het grootste gevaar geweken. De brandweer heeft het emmertje met fosfor veilig afgevoerd. 

Meer uit Middelburg

Nieuw startpunt voor Kunst- en Cultuurroute Middelburg

MIDDELBURG - Per 1 juni verhuist het startpunt van de Kunst- en Cultuurrroute van het Zusterplein naar Expositieruimte Raer, Vismarkt 13. Lia Hector, mede-oprichtster van de route, stelt een deel van haar expositieruimte maandelijks beschikbaar aan jonge of beginnende kunstenaar. De ruimte wordt daarvoor omgetoverd tot 'Expositieruimte RAER'.

12 uur geleden
Op de werkvloer bij hoofdmonteur Elian en elektromonteur John

Bij TSG Industriële Automatisering in Kapelle draait het om meer dan alleen kabels, schakelaars en panelen. Voor hoofdmonteur Elian van Klaveren en elektromonteur John Eggebeen is hun baan een combinatie van vakmanschap, teamwork, gezelligheid en technologische innovatie. "Je maakt samen iets dat écht werkt", legt Elian uit. "Je begint bijvoorbeeld in een lege hal en een paar weken later draait er een complete productielijn."

14 uur geleden
Doe samen met Bergpadschool Grijpskerke iets moois voor de wereld

GRIJPSKERKE - De Bergpadschool in Grijpskerke doet mee aan de e-waste race.

1 dag geleden
Heel Koudekerke kan genieten van nieuw kunstgrasveld VCK

KOUDEKERKE - Zaterdag is het nieuwe kunstgrasveld van voetbalvereniging VCK in Koudekerke officieel in gebruik genomen. Dit is mooi nieuws voor het hele dorp, want niet alleen voetballers mogen er gebruik van maken.

2 dagen geleden
Brand aan de Kromme Weele mogelijk aangestoken met vuurwerk

MIDDELBURG - De brandweer is woensdagavond ter plaatse gekomen bij een woningbrand aan de Kromme Weele. Om te voorkomen dat de brand zich zou verspreiden, werd al snel opgeschaald naar een middelbrand. Uiteindelijk slaagde de brandweer erin het vuur snel te blussen. De oorzaak van de brand is mogelijk brandstichting met vuurwerk.

2 dagen geleden
Jan Paul van Hecke belooft op fandag: ‘Ooit kom ik terug bij Arnemuiden’

ARNEMUIDEN - Zondag speelde Jan Paul van Hecke nog het laatste competitieduel in de Engelse Premier League met zijn voetbalclub Brighton & Hove Albion en woensdag liep hij rond op de velden waar het allemaal begon. VV Arnemuiden organiseerde een fandag voor haar oud-jeugdspeler, inmiddels ook verdediger in het Nederlands Elftal en hoopte op honderd aanmeldingen. Het werden er 240.

3 dagen geleden
Traditionele Vrouwenpolderse Dagen beginnen op Hemelvaartsdag

VROUWENPOLDER - Donderdag, vrijdag en zaterdag zijn het weer de jaarlijkse Vrouwenpolderse Dagen.

3 dagen geleden