Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jolanda Roelands nieuwe voorzitter VPTZ

Jolanda Roelands nieuwe voorzitter VPTZ

THOLEN - Per 1 september 2021 treedt Jolanda Roelands aan als voorzitter van de Vrijwilligers Palliatieve Terminale Zorg West-Brabant & Tholen (VPTZ). Zij volgt hiermee Bram Klijnsma op.

Jolanda Roelands kent VPTZ West-Brabant & Tholen al jaren; vanaf de jaren negentig werkte zij als verpleegkundige met vrijwilligers samen in de thuiszorg en daarna in het hospice in Breda. Als coördinator van het Netwerk Palliatieve Zorg Roosendaal, Bergen op Zoom en Tholen en het consultatieteam palliatieve zorg was het voor Jolanda vanzelfsprekend om de VPTZ-vrijwilligers als onderdeel van de zorg rondom de patiënt en de naasten in te zetten. Op landelijk niveau heeft zij als medeoprichter en directeur van stichting Fibula 10 jaar prettig samengewerkt met VPTZ Nederland om met elkaar beleid te maken. Mede door haar inzet heeft de ondersteuning van de palliatieve zorg regionaal en landelijk een grote impuls gekregen.

Jolanda: “Ik blijf me ook professioneel inzetten in de palliatieve zorg, maar ik ben trots dat ik deel mag gaan uitmaken van deze mooie organisatie, met goede vrijwilligers, staf en bestuur. Uitgangspunt is altijd de beste zorg voor patiënten en hun naasten in de laatste fase van het leven. Elke keer opnieuw afstemmen: wat is goede zorg voor deze mens en wie kan die het beste geven?”

Het bestuur van VPTZ West-Brabant & Tholen is blij Jolanda Roelands te kunnen verwelkomen en kijkt met vertrouwen naar de toekomst. Meer info:  werkwijze VPTZ West-Brabant & Tholen, of wilt u hulp aanvragen voor een naaste: 06-51498069 of  www.vptz-westbrabanttholen.nl. Wij zijn 24 uur per dag bereikbaar.

Meer uit Tholen

Politie zoekt eigenaren van ruim honderd sieraden na arrestatie nepagenten

WEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.

14 uur geleden
Brandweer haalt bestuurder uit bestelbus na ongeluk Scherpenisse

SCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.

18 uur geleden
Gemeente wist van onderhoudsopgave Thoolse brug, maar niet van uitvoering

THOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.

1 dag geleden
Alzheimer Café van Thoolse werkgroep gaat binnenkort weer van start

THOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.

1 dag geleden
Leon de Witte verruilt Tholense Boys aan het einde van dit seizoen voor WHS

SINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.

1 dag geleden
Jongeren zien niks in helmplicht op e-bikes: ‘Dan gaat m’n haar nog slechter zitten’

THOLEN - Het kabinet wil vanaf 2027 een helmplicht voor minderjarigen op e-bikes en fatbikes. Hoe denken jongeren hierover? De gemeente Tholen begrijpt het voornemen, maar de jeugd zit hier niet op te wachten.

2 dagen geleden
Drie jubilarissen in het zonnetje bij Fluplandse vrouwenvereniging

SINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond vond de algemene ledenvergadering van Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland plaats in de Wimpel. Hier werden ook drie jubilarissen in het zonnetje gezet.

2 dagen geleden