
Joke Gaemers wordt nieuwe directeur van Veiligheidsregio Zeeland
MIDDELBURG - Joke Gaemers, sinds december 2019 directeur Publieke Gezondheid (DPG) voor GGD Zeeland wordt directeur/bestuurssecretaris bij Veiligheidsregio Zeeland (VRZ). Vanaf 1 augustus vorig jaar was zij al waarnemend directeur voor VRZ.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Zondag 18 mei zal Gospelkoor Inspiration uit Middelburg medewerking verlenen tijdens de samenkomst van het Leger des Heils Walcheren die, zoals gebruikelijk, om 10.00 uur begint.
4 uur geledenZOUTELANDE - Gedeputeerde Harry van der Maas van de provincie Zeeland heeft woensdag een eerste gastles verzorgd over de Holocaust op basisschool 't Paalhoofd in Zoutelande. Daarmee is het startschot gegeven voor Holocaustonderwijs in Zeeland. De komende maanden krijgen leerlingen van het basisonderwijs en voortgezet onderwijs op verschillende scholen een lesprogramma aangeboden.
9 uur geledenSEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.
1 dag geledenMIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.
1 dag geledenWESTKAPELLE - In de vuurtoren van Westkapelle is sinds eind april een foto-expositie te zien die gewijd is aan de cultuur van Westkapelle. De foto's zijn gemaakt door de Zeeuwse fotograaf Ruden Riemens.
1 dag geledenMIDDELBURG - Zaterdag 10 mei vond in Kapelle de Regiofinale plaats voor teams in supplement E. Het combinatieteam MTV/GV Koudekerke had zich geplaatst door de twee plaatsingswedstrijden te winnen.
1 dag geledenMIDDELBURG - In het weekend van 3 en 4 mei heeft de Middelburgse karter Guillermo van Pamelen een derde plaats bemachtigd op het open Duits kampioenschap. Vanuit heel de wereld kwamen meer dan 200 deelnemers uit o.a. Duitsland, Nederland, België, Zweden, USA, Polen, Engeland, Spanje, Denemarken, Hongarije, Oostenrijk, Filipijnen, India en Frankrijk naar Grimma.
2 dagen geleden