
Johnny Lukasse is opnieuw lijsttrekker SGP-ChristenUnie Goes
GOES - De ledenvergaderingen van de SGP en Christenunie hebben de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Goes. Johnny Lukasse is opnieuw gekozen als lijsttrekker. De SGP – Christenunie in Goes wil daarmee de keuze maken voor continuïteit en van daaruit een constructieve bijdrage leveren voor de belangen van de inwoners en bedrijven in de gemeente Goes.
Johnny Lukasse wordt op de lijst gevolgd door Maurits Born (CU) als nummer 2 en Henri van Koeveringe als nieuwkomer namens de SGP op nummer 3. Nummer 4 op de lijst is Ben Ham (CU) , de tweede nieuwkomer. Op plek 5 staat André van der Reest, de kandidaat-wethouder. ‘Met zijn ervaring hebben wij vertrouwen voor de toekomst’, laat de gecombineerde partij weten.
‘Voor de periode 2022-2026 hebben we gekozen voor ‘Aandacht en vertrouwen’, als titel voor ons verkiezingsprogramma, want er zijn veel goede dingen gedaan en we willen samen in vertrouwen verder komen. Verder met een Goes waar het goed wonen is voor alle mensen.’ De partijen doen dat vanuit een basis voor overtuigende politiek op Bijbelse grondslag. In het verkiezingsprogramma is aandacht voor thema’s variërend van ruimte en economie, cultuur en sport tot ook duurzaamheid. ‘Herontwikkeling en ontsluiting van het Marconigebied en ontwikkeling van het Stationsgebied in Goes tot een mobiliteitsknooppunt voor de regio heeft prioriteit. Evenals de veiligheid van de stad en omliggende dorpen met inzet van vaste wijk- en dorpsagenten.’
Meer uit Beveland
HOEDEKENSKERKE - Ook dit jaar wordt in Hoedekenskerke stilgestaan bij de bevrijding van het dorp. Tijdens de herdenking wordt gedacht aan alle dorpsbewoners die omkwamen in de Tweede Wereldoorlog.
4 uur geledenKWADENDAMME - Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november is het weer tijd voor de Nationale Natuurwerkdagen. Verspreid over het hele land steken duizenden mensen de handen uit de mouwen tijdens het grootste groene vrijwilligersweekend van Nederland. Met meer dan 500 natuurklussen draait dit jubileumjaar om het thema: 'Samen voor natuur dicht bij huis'.
8 uur geledenGOES - In Het Scheepvaartmuseum Amsterdam is de tentoonstelling 'OCEANISTA - Fashion & Sea' te zien, waarin de invloed van de zee en scheepvaart op mode centraal staat.
20 uur geledenCOLIJNSPLAAT - Op dinsdag 21 oktober ondertekenen gedeputeerde Van der Maas van de Provincie Zeeland, Eric van Avendonk van BAM Infra Nederland en Robert Doornebosch van SPIE Nederland de bouwteamovereenkomst voor de werkzaamheden aan de Zeelandbrug, die eind 2026 van start gaan.
23 uur geledenGOES - Donderdag 30 oktober veranderen het Bleekveld en de omliggende straten opnieuw in een bruisend cultureel podium. Tijdens de tweede editie van festival 'Nachtbrakers', een gezamenlijk initiatief van de Bleekveldpartners, Theater De Mythe, Podium 't Beest, Bibliotheek Oosterschelde en Muziekschool Zeeland, ontdekken bezoekers de veelzijdigheid van cultureel Goes in de avonduren.
1 dag geledenGOES - Tijdens de afsluitende dag van de Balansstraat Goes 2025, georganiseerd door het SMWO en de gemeente Goes, presenteerde korfbalvereniging TOGO haar nieuwe sportaanbod voor 60-plussers: het Walking Korfbal.
1 dag geledenGOES - Het kabinet wil dat kerncentrale Borssele ook na 2033 openblijft. Daarom heeft minister Hermans van Klimaat en Groene Groei een wijziging van de Kernenergiewet naar de Tweede Kamer gestuurd. Met die wetswijziging kan de exploitant van Borssele toestemming vragen om de centrale langer in bedrijf te houden. Zo blijft Nederland langer gebruikmaken van CO2-vrije energie.
1 dag geleden