Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Johnny Lukasse is opnieuw lijsttrekker SGP-ChristenUnie Goes

Johnny Lukasse is opnieuw lijsttrekker SGP-ChristenUnie Goes

GOES - De ledenvergaderingen van de SGP en Christenunie hebben de kandidatenlijst vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Goes. Johnny Lukasse is opnieuw gekozen als lijsttrekker. De SGP – Christenunie in Goes wil daarmee de keuze maken voor continuïteit en van daaruit een constructieve bijdrage leveren voor de belangen van de inwoners en bedrijven in de gemeente Goes.

Johnny Lukasse wordt op de lijst gevolgd door Maurits Born (CU) als nummer 2 en Henri van Koeveringe als nieuwkomer namens de SGP op nummer 3. Nummer 4 op de lijst is Ben Ham (CU) , de tweede nieuwkomer. Op plek 5 staat André van der Reest, de kandidaat-wethouder. ‘Met zijn ervaring hebben wij vertrouwen voor de toekomst’, laat de gecombineerde partij weten.

‘Voor de periode 2022-2026 hebben we gekozen voor ‘Aandacht en vertrouwen’, als titel voor ons verkiezingsprogramma, want er zijn veel goede dingen gedaan en we willen samen in vertrouwen verder komen. Verder met een Goes waar het goed wonen is voor alle mensen.’ De partijen doen dat vanuit een basis voor overtuigende politiek op Bijbelse grondslag. In het verkiezingsprogramma is aandacht voor thema’s variërend van ruimte en economie, cultuur en sport tot ook duurzaamheid. ‘Herontwikkeling en ontsluiting van het Marconigebied en ontwikkeling van het Stationsgebied in Goes tot een mobiliteitsknooppunt voor de regio heeft prioriteit. Evenals de veiligheid van de stad en omliggende dorpen met inzet van vaste wijk- en dorpsagenten.’

Meer uit Beveland

Statiegeld-bulkmachine bij Sleutelen Aan Vermogen in Goes

GOES - Bij Sleutelen Aan Vermogen (SAV) in Goes is op 15 september een nieuwe bulkmachine voor statiegeldverpakkingen geopend. De machine maakt het mogelijk om meer dan honderd flesjes en blikjes tegelijk in te leveren. Dat scheelt consumenten en organisaties met volle zakken of dozen veel tijd en moeite.

12 uur geleden
Samenwerking Zeeuwse ziekenhuizen voor behoud zorg; inzet robot en concentratie behandelingen

GOES - Om de zorg in Zeeland te behouden gaan de Zeeuwse ziekenhuizen Adrz en Zorg Saam meer samenwerken. 'Met concentratie van bepaalde operaties en de aanschaf van een chirurgie-robot kan belangrijke zorg in Zeeland behouden blijven', staat in een gezamenlijk persbericht van de beide ziekenhuizen. 'Dit is een belangrijke stap voor de Zeeuwse ziekenhuiszorg en dat vindt ook CZ, de grootste zorgverzekeraar in Zeeland.'

14 uur geleden
Vechtpartij bij station Goes gemeld

GOES - Bij het station in Goes heeft maandagmiddag vermoedelijk een vechtpartij plaatsgevonden waarbij een groep jongeren betrokken was.

18 uur geleden
VV Kloetinge viert opening vernieuwde sportvelden Wesselopark

KLOETINGE - Met een feestelijke aftrap hebben VV Kloetinge en de gemeente Goes zaterdag 13 september de vernieuwde sportvelden op sportpark Wesselopark officieel in gebruik genomen. Daarmee werd een traject afgesloten dat al in 2021 begon met de voorbereidingen.

1 dag geleden
Dijkhuisje in Wissenkerke bestaat 100 jaar: drie betrokkenen vertellen.

WISSENKERKE - Het kleine dijkhuisje aan de Oosterschelde bij Wissenkerke bestaat dit jaar precies 100 jaar. Ooit was het een onmisbare werkplek voor de dijkbaas, die vanaf hier de veiligheid van de dijken bewaakte. "Het was vaak penibel, maar ook een mooie tijd," vertelt voormalig dijkbaas Bas van Liere.  In 1970 begon Van Liere bij het waterschap Noord-Beveland. Het werk als dijkbaas betekende lange nachten en barre omstandigheden. "We hadden niet die goede jassen van tegenwoordig. Je stond daar maar in de kou en nattigheid. Als het stormde, vloog het water soms over de kruin en werd het gras zwart van het zout."

1 dag geleden
Goes wil 1,3 miljoen euro uittrekken voor vergroenen binnenstad

GOES - De gemeente Goes wil de komende jaren drie plekken in de binnenstad flink vergroenen: de Zusterstraat, het Bastion en de omgeving van het stadskantoor. Het plan maakt deel uit van het Europese project Cool Neighbourhoods, waarbij Goes samenwerkt met andere steden.

1 dag geleden
John Eggebeen (21) wint goud op EK beroepen

's-GRAVENPOLDER - Elektromonteur John Eggebeen (21) uit 's Gravenpolder heeft goud veroverd op EuroSkills 2025, het Europees kampioenschap beroepen. In het Deense Herning streden ruim 580 jongeren uit 32 landen om de Europese titels in 38 vakrichtingen.

1 dag geleden