Johan Snijders wint fotowedstrijd gemeente Tholen met winters tafereel
THOLEN - Dit voorjaar hebben de gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend voor de vierde maal samen een fotowedstrijd georganiseerd. ‘Dit is Tholen’ was het thema. Dit heeft geresulteerd in ruim 100 inzendingen. Burgemeester Marleen Sijbers en Jack Westdorp van Stichting Tholen Beter Bekend reikten maandagmiddag de prijzen uit.
Op de eerste plaats is geëindigd een foto van Johan Snijders. Hij maakte een prachtige, winterse foto van een zonsopkomst nabij Oud-Vossemeer. Een foto van Anja Lindhoud is op de tweede plaats geëindigd. Zij maakte een mooie voorjaarsfoto op de Pluimpot nabij Sint-Maartensdijk. Een foto van Judith de Rocker kreeg de derde prijs. Deze prachtige foto is gemaakt bij Zijpe, Anna Jacobapolder. De winnende foto’s staan op de omslag van de nieuwe gemeentegids. Daarnaast kregen de winnaars een cadeaubon voor een lokale winkel, die beschikbaar is gesteld door Akse Media, de uitgever van de gemeentegids, en een bos bloemen.
Mooiste belevingsfoto
Dit jaar was er ook weer een prijs voor de mooiste belevingsfoto. De fotograaf van deze foto, Aart de Boer, mocht een dinerbon voor een lokaal restaurant en een bos bloemen in ontvangst nemen van Jack Westdorp van Stichting Tholen Beter Bekend. Ook deze foto is terug te vinden in de gemeentegids. Bij de selectie van alle winnende foto’s is onder meer gelet op hoe het karakteristieke van de gemeente Tholen is weergegeven. De foto’s worden ook gebruikt voor promotiedoeleinden van de gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend.
Verspreiding gemeentegids
Vanaf volgende week wordt de gemeentegids huis-aan-huis verspreid bij alle huishoudens in de gemeente Tholen (uitgezonderd nee-nee-stickers). Lees de gids digitaal via www.smartmap.tholen.nl of neem contact op met de gemeente voor een papieren exemplaar.
Meer uit Tholen
THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
10 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
13 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
16 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
19 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
1 dag geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
1 dag geleden