Jij op Tholen organiseert Dag van het onbeperkt sporten
THOLEN - Jij op Tholen (gemeente Tholen) organiseert in samenwerking met Stichting Voetbalschool op woensdag 26 oktober 2022 van 9.00 tot 16.00 uur de ‘Dag van het onbeperkt sporten’ bij voetbalvereniging NOAD’67, Zijpestraat 13 in Sint Philipsland. De dag staat in het teken van het aangepast sporten en is een onderdeel van de driedaagse voetbalschool die van 24 tot en met 26 oktober plaatsvindt.
Tijdens deze dag sporten sporters en niet-sporters met een beperking samen. Deelnemers kunnen kennismaken met aangepast voetbal, tennis en zitvolleybal en krijgen voetballes van bekend oud profvoetballers en trainers. Ook vertelt een sporter met een beperking een levensverhaal. Aan het einde van de dag ontvangen alle deelnemers een welverdiend certificaat en cadeautje.
Dagprogramma
De dag duurt van 9.00 tot 16.00 uur, maar tussentijds aanhaken is mogelijk. Elk onderdeel duurt ongeveer 35 minuten. Het dagprogramma komt in het weekend van 22 oktober online op de website van www.stichtingvoetbalschool.nl. Lunch, tussendoortjes en drinken worden verzorgd.
Aanmelden
Aanmelden kan via [email protected] onder vermelding van ‘dag van het onbeperkt sporten’. Op de dag zelf binnenlopen is ook mogelijk. Meer informatie is te vinden op de website www.stichtingvoetbalschool.nl en www.unieksporten.nl.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
5 uur geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
7 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
12 uur geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
1 dag geledenTHOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.
1 dag geledenTHOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.
1 dag geledenTHOLEN - Het linkse geluid blijft, tot opluchting van Jan Heshof, hoorbaar in de Thoolse raad. De lijsttrekker van de Partij van de Arbeid (PvdA) sleept één zetel binnen, maar ziet voormalig bondgenoot GroenLinks en ook de SP niet genoeg stemmen halen. "Ik vreesde even dat het linkse geluid helemaal zou verdwijnen."
2 dagen geleden