Jij op Tholen organiseert Dag van het onbeperkt sporten
THOLEN - Jij op Tholen (gemeente Tholen) organiseert in samenwerking met Stichting Voetbalschool op woensdag 26 oktober 2022 van 9.00 tot 16.00 uur de ‘Dag van het onbeperkt sporten’ bij voetbalvereniging NOAD’67, Zijpestraat 13 in Sint Philipsland. De dag staat in het teken van het aangepast sporten en is een onderdeel van de driedaagse voetbalschool die van 24 tot en met 26 oktober plaatsvindt.
Tijdens deze dag sporten sporters en niet-sporters met een beperking samen. Deelnemers kunnen kennismaken met aangepast voetbal, tennis en zitvolleybal en krijgen voetballes van bekend oud profvoetballers en trainers. Ook vertelt een sporter met een beperking een levensverhaal. Aan het einde van de dag ontvangen alle deelnemers een welverdiend certificaat en cadeautje.
Dagprogramma
De dag duurt van 9.00 tot 16.00 uur, maar tussentijds aanhaken is mogelijk. Elk onderdeel duurt ongeveer 35 minuten. Het dagprogramma komt in het weekend van 22 oktober online op de website van www.stichtingvoetbalschool.nl. Lunch, tussendoortjes en drinken worden verzorgd.
Aanmelden
Aanmelden kan via [email protected] onder vermelding van ‘dag van het onbeperkt sporten’. Op de dag zelf binnenlopen is ook mogelijk. Meer informatie is te vinden op de website www.stichtingvoetbalschool.nl en www.unieksporten.nl.
Meer uit Tholen
THOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
19 uur geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
22 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenTHOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.
1 dag geledenTHOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.
2 dagen geledenTHOLEN - De rolbrug bij de haven van Tholen is sinds maandag weer in gebruik. Na bijna twee jaar stilstand kunnen inwoners en bezoekers weer een ommetje door de haven maken. De brug was in april 2024 buiten gebruik gesteld vanwege technische storingen en hoge onderhoudskosten.
2 dagen geleden