Jij op Tholen biedt gevarieerd activiteitenprogramma aan tijdens én na herfstvakantie
THOLEN - De herfstvakantie staat bijna voor de deur. Jij Op Tholen (gemeente Tholen) biedt deze vakantie een gevarieerd programma van activiteiten aan. Ook na de herfstvakantie worden verschillende activiteiten georganiseerd. De activiteiten zijn voor kinderen tot en met 12 jaar en jongeren van 12 tot en met 23 jaar. Vooraf inschrijven voor een activiteit is verplicht en kan via jijoptholen.nl/activiteiten-jij-op-tholen.
Maandag 24 oktober:
Hunted spel in Poortvliet en Stavenisse
Van 16.00 tot 17.30 uur kunnen kinderen vanaf 10 jaar deelnemen aan het spel Hunted in de voetbalkooi in Poortvliet. Van 18.00 tot 19.30 uur is het spel op het trapveldje aan de Pilootweg in Stavenisse. Het buitenspel Hunted wordt gespeeld met behulp van een mobiel. Voor de ‘jagers’ is het de bedoeling om de ‘criminelen’ te vangen.
Dinsdag 25 oktober:
Trampolinepark Funzone in Roosendaal
Kinderen vanaf 12 jaar kunnen met de bus een uitstapje naar het trampolinepark in Roosendaal maken. De bus vertrekt om 13.15 uur bij het gemeentehuis (Hof van Tholen 2, Tholen) en is hier rond 17.00 uur weer terug. Kosten zijn €5,00 per persoon.
Donderdag 27 oktober:
Springspektakel in Sint-Annaland en Tholen
Kinderen van 2 tot en met 12 jaar kunnen van 9.30 tot 11.30 uur komen springen op springkussens in Sport- en gemeenschapscentrum De Wellevaete in Sint-Annaland. In de middag staan de springkussens van 14.30 tot 16.30 uur in Sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet in Tholen. Kosten zijn €2,00 per kind.
Programma november
In november staan verschillende workshops zoals creatieve fotografie, TikTok en rappen voor jongeren van 10 tot en met 23 jaar op het programma. Daarnaast wordt voor de jongeren tussen de 18 en 23 jaar een KICK programma in Tholen georganiseerd. Dit is een kick start voor jongeren die momenteel geen werk, school of dagbesteding hebben of die niet weten wat ze later willen gaan doen. In twee dagen tijd gaan de jongeren op zoek naar hun talenten en kwaliteiten en wordt er samen nagedacht over hun toekomst.
Inschrijven
Inschrijven voor de activiteiten kan via jijoptholen.nl/activiteiten-jij-op-tholen. Inschrijven voor het KICK programma kan via [email protected]. Voor alle activiteiten geldt vol is vol. Kijk voor meer informatie op de website van jijoptholen.nl.
Meer uit Tholen
THOLEN - Marleen Sijbers is donderdagavond opnieuw beëdigd als burgemeester van Tholen. Tijdens de raadsvergadering nam Hugo de Jonge, Commissaris van de Koning, de eed bij haar af. Daarmee begint Sijbers aan haar tweede ambtstermijn van zes jaar.
1 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Evenementen Comité Smalstad (ECS) en muziekvereniging Euterpe organiseren zaterdag 7 november de jaarlijkse lampionnenoptocht.
7 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Een kleine vrachtwagen is aan het einde van de ochtend in een sloot beland bij Sint Philipsland. De politie kon geen duidelijkheid geven over eventuele gewonden.
10 uur geledenTHOLEN - Omwonenden van de Postweg in Tholen hebben zich verenigd in een werkgroep. Zij maken zich "ernstige zorgen" over de realisatie van een noodopvang op die locatie. De groep wil de plannen tegenhouden en heeft daarom een advocaat in de arm genomen.
14 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In samenwerking met het Veteranen Initiatief Tholen (VIT) organiseerde de gemeente Tholen vrijdag 30 oktober in Oud-Vossemeer een bijeenkomst voor Thoolse Veteranen.
16 uur geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - Bij vier bedrijven in de staart van Zuid-Beveland, oostelijk Tholen en Sint Philipsland ziet netbeheerder Stedin kansen om het stroomnet te ontlasten. Samen zouden de bedrijven mogelijk 35 megawatt aan flexibel vermogen kunnen leveren. Daarover gaat Stedin met hen in gesprek.
1 dag geledenZEELAND - Tholenaren gaan in 2027 meer betalen aan Waterschap Scheldestromen. Een eenpersoonshuishouden in een huurwoning is 252 euro kwijt, 15 euro meer dan dit jaar. Voor een meerpersoonshuishouden met een koopwoning stijgen de kosten met 49 euro naar 634 euro. Dat blijkt uit de begroting die aan de algemene vergadering is voorgelegd.
1 dag geleden