Jeugdhonk De Kelder in Sint Philipsland wordt op zaterdag 28 oktober feestelijk heropend
SINT PHILIPSLAND - Jeugdhonk De Kelder gaat vanaf zaterdag 28 oktober weer open. Het jeugdhonk was tijdelijk dicht omdat het toe was aan een flinke opknapbeurt. Volgende week zal wethouder Corniel van Leeuwen het jeugdhonk samen met vrijwilligers op feestelijke wijzen heropenen.
Jeugdhonk De Kelder is een plek waar jongeren van 4 tot 23 jaar samen kunnen komen, gamen, poolen en andere spelletjes kunnen spelen. Na 30 jaar was het jeugdhonk flink verouderd en het was dus hoogtijd voor een flinke opknapbeurt. Zo is onder andere de keuken vernieuwd, is er een nieuwe vloer gelegd en zijn de muren opnieuw geverfd. Aankomende zaterdag wordt De Kelder om 19:00 uur feestelijke heropend door wethouder Corniel van Leeuwen en de vrijwilligers van het jeugdhonk.
Let op: De heropening is uitgesteld tot een nader te bepalen moment.
Heropening Jeugdhonk De Kelder uitgesteld, nieuwe datum volgt
Meer uit Tholen
THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI geeft nog heel het weekend code geel af voor West-Brabant. Er wordt gewaarschuwd voor plaatselijke gladheid door sneeuw(resten) en bevriezing van natte wegen. Dit is verraderlijk omdat deze gladheid moeilijk te zien is. Vanaf woensdagavond is code geel al van kracht in West-Brabant. Voor die tijd zorgde het winterse weer voor meer overlast en was er sprake van code oranje.
1 dag geledenTHOLEN - Op 5 januari kunnen scholen zich weer inschrijven voor de Groene Revolutie Schoolpleinen. Dit jaar kunnen acht Zeeuwse scholen dankzij deze regeling hun grijze schoolplein omtoveren tot een groene, natuurrijke leeromgeving. Alle basisscholen in Zeeland kunnen zich inschrijven tot en met zondag 8 maart 2026.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
2 dagen geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
3 dagen geleden