Jeu de Boules toernooitje Flupland-Stalland
SINT PHILIPSLAND - Afgelopen vrijdag 23 juli vond de tweede ontmoeting plaats tussen de Fluplandse en Stallandse Jeu de Boulers. Wegens de te verwachten hitte werden de wedstrijden van de middag naar de avond verplaatst.
Het was een heerlijke avond en er werd op de Jeu de Boules baan in Flupland dan ook volop genoten van het spel. Voor Stalland namen Bert Rauls en Ingrid van Oudenniel het op tegen Jan de Klerck en Mieke van der Meyden. Bert en Ingrid waren goed in vorm en wonnen met 13-7. In de andere partij ging echter de winst naar de Fluplanders Raja Vallipuram en Lia Suurlant. Zij wonnen met dezelfde cijfers van Maarten Verbrugge en Ans Burgers. Tussenstand was dus 1-1.
Na de koffiepauze werd de tweede ronde gespeeld. Raja en Lia moesten toen tegen Bert en Ingrid, maar ook nu was dit Stallandse koppel niet te verslaan. Wederom wonnen ze met 13-7. Jan en Mieke probeerden er nog een gelijkspel uit te slepen maar Maarten en Ans wonnen met 13-8.
Deze keer werd het dus 3-1 voor Stalland met 46 punten, en 35 punten voor Flupland. Over de twee ontmoetingen is Stalland dus als winnaar uit de bus gekomen met 5-3. De beide dorpen behaalden in totaal 84 punten.
Er werd nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje en er werd afgesproken om op donderdagmiddag 12 en 19 augustus returnwedstrijden te houden in Sint Annaland.
Meer uit Tholen
THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.
6 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
10 uur geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
1 dag geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
1 dag geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
2 dagen geleden