Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeu de Boules toernooitje Flupland-Stalland

Jeu de Boules toernooitje Flupland-Stalland

SINT PHILIPSLAND - Afgelopen vrijdag 23 juli vond de tweede ontmoeting plaats tussen de Fluplandse en Stallandse Jeu de Boulers. Wegens de te verwachten hitte werden de wedstrijden van de middag naar de avond verplaatst.

Het was een heerlijke avond en er werd op de Jeu de Boules baan in Flupland dan ook volop genoten van het spel. Voor Stalland namen Bert Rauls en Ingrid van Oudenniel het op tegen Jan de Klerck en Mieke van der Meyden. Bert en Ingrid waren goed in vorm en wonnen met 13-7. In de andere partij ging echter de winst naar de Fluplanders Raja Vallipuram en Lia Suurlant. Zij wonnen met dezelfde cijfers van Maarten Verbrugge en Ans Burgers. Tussenstand was dus 1-1.

Na de koffiepauze werd de tweede ronde gespeeld. Raja en Lia moesten toen tegen Bert en Ingrid, maar ook nu was dit Stallandse koppel niet te verslaan. Wederom wonnen ze met 13-7. Jan en Mieke probeerden er nog een gelijkspel uit te slepen maar Maarten en Ans wonnen met 13-8.

Deze keer werd het dus 3-1 voor Stalland met 46 punten, en 35 punten voor Flupland. Over de twee ontmoetingen is Stalland dus als winnaar uit de bus gekomen met 5-3. De beide dorpen behaalden in totaal 84 punten.

Er werd nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje en er werd  afgesproken om op donderdagmiddag 12 en 19 augustus returnwedstrijden te houden in Sint Annaland.

Meer uit Tholen

19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

2 uur geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

7 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

10 uur geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

1 dag geleden
Thoolse collectanten gezocht voor collecteweek Prinses Beatrix Spierfonds

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.

1 dag geleden
Auto in de berm Oud-Vossemeer, bestuurster geschrokken

OUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.

2 dagen geleden
Achttien kunstenaars openen hun ateliers tijdens Open Atelierroute Tholen

THOLEN - Bezoekers kunnen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur een kijkje nemen in de ateliers verspreid over de gemeente Tholen. Tijdens de Open Atelierroute openen 18 kunstenaars hun deuren en tonen zij hun werk op de plek waar het wordt gemaakt.

2 dagen geleden