Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeu de Boules toernooitje Flupland-Stalland

Jeu de Boules toernooitje Flupland-Stalland

SINT PHILIPSLAND - Afgelopen vrijdag 23 juli vond de tweede ontmoeting plaats tussen de Fluplandse en Stallandse Jeu de Boulers. Wegens de te verwachten hitte werden de wedstrijden van de middag naar de avond verplaatst.

Het was een heerlijke avond en er werd op de Jeu de Boules baan in Flupland dan ook volop genoten van het spel. Voor Stalland namen Bert Rauls en Ingrid van Oudenniel het op tegen Jan de Klerck en Mieke van der Meyden. Bert en Ingrid waren goed in vorm en wonnen met 13-7. In de andere partij ging echter de winst naar de Fluplanders Raja Vallipuram en Lia Suurlant. Zij wonnen met dezelfde cijfers van Maarten Verbrugge en Ans Burgers. Tussenstand was dus 1-1.

Na de koffiepauze werd de tweede ronde gespeeld. Raja en Lia moesten toen tegen Bert en Ingrid, maar ook nu was dit Stallandse koppel niet te verslaan. Wederom wonnen ze met 13-7. Jan en Mieke probeerden er nog een gelijkspel uit te slepen maar Maarten en Ans wonnen met 13-8.

Deze keer werd het dus 3-1 voor Stalland met 46 punten, en 35 punten voor Flupland. Over de twee ontmoetingen is Stalland dus als winnaar uit de bus gekomen met 5-3. De beide dorpen behaalden in totaal 84 punten.

Er werd nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje en er werd  afgesproken om op donderdagmiddag 12 en 19 augustus returnwedstrijden te houden in Sint Annaland.

Meer uit Tholen

Van slikken en schorren tot bloeiend dorp: De geschiedenis van Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Sint-Annaland draagt een geschiedenis die evenzeer door mensen als door water is gevormd. Waar nu een hechte gemeenschap van ruim 4.000 inwoners woont, lag 550 jaar geleden een verlaten stuk land. Wachtend op iemand die er toekomst in zag. Die toekomst kwam van grondlegster Anna van Bourgondië.

3 uur geleden
Bestuurder raakt bekneld na botsing tegen een boom in Poortvliet

POORTVLIET - Een personenauto is vrijdagavond bij een eenzijdig ongeluk op de Bram Groenewegeweg tegen een boom gebotst. Bij het ongeluk kwam de bestuurder bekneld te zitten. De brandweer kwam met spoed ter plaatse en heeft de bestuurder uit het voertuig bevrijd. Daarna is de bestuurder per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

5 uur geleden
Nieuwe dienstregeling Connexxion, extra rit tussen Poortvliet en Sommelsdijk

THOLEN - Wie met het openbaar vervoer in Zeeland reist, moet vanaf zondag rekening houden met een nieuwe dienstregeling. Busbedrijf Connexxion verandert een aantal buslijnen. Op Tholen komt er een extra rit voor scholieren tussen Poortvliet en Sommelsdijk.

8 uur geleden
Cees (71) is het meesterbrein achter het Stallandse volkslied ‘Altyt bet groeyende’

BERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."

1 dag geleden
Popkoor Voix en Cultikoor bundelen krachten voor gratis kerstconcert

OUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.

1 dag geleden
Thoolse verenigingen ontvangen 1.500 euro extra van de Grote Clubactie

THOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen. 

1 dag geleden
Haringvlietbrug in slechte staat: Zware slijtage vraagt om extra maatregelen

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht. 

2 dagen geleden