Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jeu de boules-banen aangelegd bij Amaliahof in Wissenkerke

Jeu de boules-banen aangelegd bij Amaliahof in Wissenkerke

WISSENKERKE - Bij appartementencomplex Amaliahof in Wissenkerke is maandag de aanleg van jeu de boules-banen begonnen. De gemeente Noord-Beveland hoopt ze vrijdag feestelijk in gebruik te nemen. Vanaf zaterdag is iedereen er welkom om het balspel te spelen.

Begin mei heeft de gemeente de animo voor de realisatie van de jeu de boules-banen gepolst en daarop is enthousiast gereageerd. De jeu de boules-commissie Wissenkerke heeft subsidie aangevraagd in het kader van burgerprojecten ten bate van de leefbaarheid van de gemeente Noord-Beveland en die bijdrage is toegekend, laat de gemeente maandag weten. 

De werkzaamheden zijn maandag begonnen en nemen waarschijnlijk enkele dagen in beslag. Loco-burgemeester Pim Schenkelaars van de gemeente Noord-Beveland komt vrijdag, bij de ingebruikname, het eindresultaat bewonderen. Vanaf zaterdag zijn de banen open voor iedereen die een balletje wil gooien. ‘De commissie heeft enkele jeu de boules-ballen aangeschaft, dus wie er geen heeft, kan deze gebruiken’, laat de gemeente weten. ‘De stand moet natuurlijk ook bijgehouden kunnen worden. Hiervoor heeft woningcorporatie Beveland Wonen een paar picknicktafels toegezegd.’ De jeu de boules-banen bij Amaliahof zijn te vinden aan de kant van de Beatrixstraat.

Meer uit Beveland

Groene Pluim voor timmerfabriek De Mol

HEINKENSZAND - Timmerfabriek De Mol uit Heinkenszand heeft de Groene Pluim ontvangen voor haar opvallende inzet op het gebied van duurzaamheid en sociaal beleid. Wethouder Arno Witkam van de gemeente Borsele reikte de erkenning uit aan eigenaar Marco Traas.

1 uur geleden
Waterschap Scheldestromen houdt ruim acht miljoen euro over aan 2024

GOES - De jaarrekening over 2024 van waterschap Scheldestromen is opgemaakt. Van de begroting à ruim 165 miljoen euro is 8,2 miljoen euro overgebleven.

2 uur geleden
‘Uit Noord-Beveland ontbreken nog veel verhalen’

GOES - "Vrijheid is niet vanzelfsprekend." Met die woorden vat Stef Traas, directeur van het Bevrijdingsmuseum Zeeland in Nieuwdorp, de kern van zijn missie samen. 

5 uur geleden
Europa Kinderhulp zoekt vakantieouders in Zeeland

GOES - Europa Kinderhulp biedt vakanties bij vakantiegezinnen aan voor kinderen uit diverse Europese landen. Maar er is ook een groeiende groep kinderen uit Nederland die een onbezorgde vakantie goed kunnen gebruiken. In o.a. Zeeland wordt er daarom nu alvast gezocht naar gezinnen die komende zomer een kind willen uitnodigen.

19 uur geleden
Nieuwe hoogspanningsverbinding tussen Rilland en Borsele in gebruik, weghalen 104 oude masten begint

BORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.

22 uur geleden
Meld je aan als mantelzorger in Borsele

BORSELE - Woon je in de gemeente Borsele en zorg je wekelijks voor een naaste? Dan kun je je inschrijven als mantelzorger bij het Welzijnshuis Borsele. Inschrijven kan al vanaf 6 jaar via www.welzijnshuisborsele.nl.

23 uur geleden
Oproep om jonge ransuilen op te sporen

GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten.  In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen. 

1 dag geleden