
Jeu de boulen in Kloetinge
KLOETINGE - Op de baan aan de Jachthuisstraat in Kloetinge wordt de komende maandagavonden jeu de boules gespeeld. Iedereen mag meedoen.
De afgelopen weken hebben Frans en Piet van de Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge (VDK) onder de bevlogen begeleiding van dorpsbewoner Sam (73) gejeudebould. Sam speelt dit spelletje al veertig jaar op hoog niveau. Hij wil belangstellenden graag onderricht geven in de spelregels en tactieken en uiteraard gooit hij graag een balletje mee. Wie zin heeft, is welkom om de heren de komende maandagavonden uit te dagen voor een potje. Ervaring is niet nodig en ballen ook niet per se, die neemt Sam mee. ‘Kom alleen of neem mensen mee’, laat de VDK weten. Twee personen is al voldoende voor een team. Er wordt steeds vanaf 19.00 uur gespeeld, zolang het droog weer is en lang genoeg licht (tot en met september). ‘Kom gewoon een keer kijken of meedoen. Mocht je willen spelen met een eigen groepje, dat kan ook. De baan is altijd open.’
Mail voor meer informatie naar [email protected].
Meer uit Beveland
WILHELMINADORP- Door een kop-staartbotsing is er vanmiddag een flinke file ontstaan op de Deltaweg (N256) tussen Wilhelminadorp en Kats. Door onbekende reden kwamen een Volkswagen Golf en een Peugeot 508 met elkaar in botsing. De Volkswagen raakte dusdanig beschadigd dat deze getakeld moest worden. De Peugeot kon zelfstandig zijn weg vervolgen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.
1 dag geledenBij een van de grootste projecten ooit van Murre-de Visser Afbouwsystemen, de vernieuwbouw voor zorgorganisatie Amarijn op de locatie van het voormalige schoolgebouw aan de Ravensteijnweg in Middelburg, vertellen projectleiders Luuk Almekinders en Leendert de Bruine wat hun werk inhoudt. Ze blijken een afwisselende baan te hebben. Het afbouwbedrijf is gespecialiseerd in het plaatsen van plafonds, wanden, afbouwtimmerwerk en vloeren en daaromheen regelen Leendert en Luuk van alles in de voorbereiding, uitvoering en nazorg.
1 dag geledenDit lange paasweekend blijft het niet elke dag droog, meldt weerbureau Weeronline. 'Op de meeste dagen schijnt de zon wel geregeld.'
2 dagen geledenGOES - Koningsdag wordt weer met veel activiteiten activiteiten voor jong en oud gevierd in de gemeente Goes.
2 dagen geledenGOES - Bedrijvenpark Deltaweg is zeer in trek; inmiddels is driekwart van de kavels gereserveerd. Dit maakt de gemeente Goes dinsdag bekend.
3 dagen geledenGOES - De gemeente Goes begint een proef met hospitaverhuur. Daarmee is Goes de eerste provincie in Zeeland die dit mogelijk maakt. Het oplossen van het woningtekort is een van de redenen om hospitaverhuur toe te staan.
3 dagen geledenGOES - Feike Huijbregsen van basisschool De Wereldwijzer uit Goes heeft gisteren de Zeeuwse provinciale finale van De Nationale Voorleeswedstrijd gewonnen. Feike vertegenwoordigt de provincie Zeeland op 20 mei tijdens de landelijke finale in Utrecht.
3 dagen geleden