
Jean Paul van Hecke tekent profcontract bij NAC
ARNEMUIDEN - De 18-jarige Jan Paul van Hecke (18) heeft dinsdagochtend zijn handtekening gezet onder een verbintenis die hem tot medio 2022 verbindt aan NAC. Daarmee legt de club opnieuw een van haar veelbelovende talenten uit de jeugdopleiding vast.
De geboren en getogen Zeeuw - Van Hecke is afkomstig uit Arnemuiden - is momenteel bezig aan zijn eerste jaar bij NAC. De centrale verdediger kwam vorig jaar zomer over van het Zeeuwse Goes, waar hij op 17-jarige leeftijd indruk maakte in het eerste elftal van de plaatselijke vv, dat momenteel uitkomt in de Derde Divisie.
Van Hecke begon het huidige seizoen in NAC onder-19, maar maakte al snel indruk op de technische leiding. Hij kwam steeds vaker in actie bij Jong NAC en traint sinds kort mee in Zundert met het eerste elftal. Vorige week maakte hij zijn officieuze debuut voor NAC 1 tijdens een oefenwedstrijd in Antwerpen tegen Royal Antwerp. Daar stond hij in het hart van de Bredase defensie samen met een andere Zeeuw, Daan Klomp.
Voor Van Hecke is het tekenen van zijn eerste profcontract een droom die uitkomt. "Ik ben er heel erg blij mee dat de club mij deze kans geeft. Een paar jaar geleden had ik niet verwacht om nog profvoetballer te worden. Ik hoopte het wel altijd en heb er de afgelopen jaren hard voor gewerkt. Dan is het alleen maar mooi dat ik nu deze kans krijg. Hopelijk mag ik dit seizoen nog minuten maken en kan ik mij volgend seizoen verder ontwikkelen."
Meer uit Middelburg
VLISSINGEN - De Zeelandiarun rijdt zaterdag voor de 37e keer door Walcheren en de Bevelanden. De start is, zoals gebruikelijk, om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar de burgemeester het startschot geeft. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg.
2 uur geledenVEERE - Zaterdag vertrekt Martijn de Ridder vanuit zijn woonplaats Veere op de fiets naar Tarifa in Zuid-Spanje voor het goede doel. Hij legt de afstand van 2.400 kilometer in twintig dagen af om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting MS Research.
4 uur geledenMIDDELBURG - Hulpverleners hebben vrijdagmorgen het leven gered van een persoon op een terras op het Damplein in Middelburg. Het slachtoffer was bijna gestikt in voedsel.
7 uur geledenDISHOEK - Op zondag 11 mei is de eerste viering van dit seizoen in de openlucht toeristenkerk aan de Westerscheldelaan in Dishoek, de Emmauskerk. Deze eerste viering zal worden opgeluisterd met een grote vertegenwoordiging van het koor Glorify, dat ook met een eigen muziekband komt. Het belooft mooi te worden!
1 dag geledenMIDDELBURG - Op de Breeweg in Middelburg zijn donderdagmiddag twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Een amulancemedewerker ontfermde zich over de betrokkenen.
1 dag geledenWESTKAPELLE - Ronald van de Sande (55) is onlangs geïnstalleerd als gemeenteraadslid voor partij Hart Voor Veere. Met zijn start als raadslid nam hij tegelijkertijd afscheid van zijn jarenlange carrière in de Westkapelse horeca. Wat zijn Ronalds plannen en hoe kijkt hij terug op al die jaren in de horeca?
1 dag geledenVEERE - Dini Helmers uit Veere doet sinds haar jeugd vrijwilligerswerk. Ze heeft al veel verschillende dingen gedaan en rolt, zoals ze zelf zegt, 'van het een in het ander'. Zo kwam zij bij toeval via haar roofvogelonderzoek in contact met de krant Zeeuws Weerzien, waarvoor zij nu actief is als vrijwilliger.
2 dagen geleden