Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jean Paul van Hecke tekent profcontract bij NAC

Jean Paul van Hecke tekent profcontract bij NAC

ARNEMUIDEN - De 18-jarige Jan Paul van Hecke (18) heeft dinsdagochtend zijn handtekening gezet onder een verbintenis die hem tot medio 2022 verbindt aan NAC. Daarmee legt de club opnieuw een van haar veelbelovende talenten uit de jeugdopleiding vast.

De geboren en getogen Zeeuw - Van Hecke is afkomstig uit Arnemuiden - is momenteel bezig aan zijn eerste jaar bij NAC. De centrale verdediger kwam vorig jaar zomer over van het Zeeuwse Goes, waar hij op 17-jarige leeftijd indruk maakte in het eerste elftal van de plaatselijke vv, dat momenteel uitkomt in de Derde Divisie.

Van Hecke begon het huidige seizoen in NAC onder-19, maar maakte al snel indruk op de technische leiding. Hij kwam steeds vaker in actie bij Jong NAC en traint sinds kort mee in Zundert met het eerste elftal. Vorige week maakte hij zijn officieuze debuut voor NAC 1 tijdens een oefenwedstrijd in Antwerpen tegen Royal Antwerp. Daar stond hij in het hart van de Bredase defensie samen met een andere Zeeuw, Daan Klomp.

Voor Van Hecke is het tekenen van zijn eerste profcontract een droom die uitkomt. "Ik ben er heel erg blij mee dat de club mij deze kans geeft. Een paar jaar geleden had ik niet verwacht om nog profvoetballer te worden. Ik hoopte het wel altijd en heb er de afgelopen jaren hard voor gewerkt. Dan is het alleen maar mooi dat ik nu deze kans krijg. Hopelijk mag ik dit seizoen nog minuten maken en kan ik mij volgend seizoen verder ontwikkelen."

Meer uit Middelburg

Middelburgse gemeentesecretaris geschorst na ‘onoverbrugbaar verschil van inzicht’

MIDDELBURG - De gemeentesecretaris van de gemeente Middelburg is geschorst vanwege een 'onoverbrugbaar verschil van inzicht'. Dat antwoordt het college van burgemeester en wethouders op vragen van de VVD-fractie in de Middelburgse gemeenteraad. 'Van een integriteitskwestie is nadrukkelijk geen sprake.'

1 dag geleden
‘Swingtij’ van Zeeuwse filmmaker Erik de Bruyn te zien bij Film by the Sea en Jazz by the Sa

VLISSINGEN/DOMBURG - De NPO-documentaire Swingtij: Blue Notes Higher Grounds van de Zeeuwse filmmaker Erik de Bruyn, die in april te zien was op televisie bij MAX, heeft op het Europe Film Festival in Barcelona de Best Music Film Award gewonnen. Binnenkort is de film te zien bij Film by the Sea in Vlissingen en Jazz by the Sea in Domburg.

1 dag geleden
Wegwerkzaamheden A4 bij Markiezaat van 19-22 september: alles wat je moet weten

Rijkswaterstaat voert geplande onderhoudswerkzaamheden uit aan de A4. Hierdoor is de A4 tussen knooppunt Markiezaat en de Belgische grens richting Antwerpen afgesloten van vrijdag 19 september 21.00 uur tot maandag 22 september 05.00 uur. Weggebruikers dienen rekening te houden met een extra reistijd die kan oplopen tot 30 minuten.

1 dag geleden
Boekenmarkt in Domburg op zaterdag 13 en 20 september

DOMBURG - Ook dit jaar organiseert de Protestantse Gemeente Aagtekerke-Domburg een boekenmarkt in De Poort. Die is te bezoeken op de zaterdagen 13 en 20 september, van 10.00 tot 17.00 uur.

2 dagen geleden
Tweedaags evenement met trekpaarden in Veere

VEERE - Terug van weggeweest in Veere is de Power Horse Competition. Dit evenement met trekpaarden vindt zaterdag en zondag plaats. 

2 dagen geleden
Jubileumeditie voor oldtimerdag zaterdag in Middelburg

MIDDELBURG - Stichting Evenementen Middelburg houdt zaterdag de 25e editie van de Oldtimerdag Middelburg. 

2 dagen geleden
Onderzoek: 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van online criminaliteit in 2024, ‘Er wordt vaak gedacht, dit overkomt mij niet’

'In 2024 werden maar liefst 2.4 miljoen Nederlanders slachtoffer van online oplichting en fraude.' Dat meldt Intercept, die cijfers analyseerde van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), afkomstig uit een onderzoek onder ruim 33.000 Nederlanders. 'Hieruit blijkt dat aankoopfraude het meest voorkomt. Maar ook verkoopfraude, phishing en identiteitsfraude nemen toe.' 

2 dagen geleden