Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jarige Kustloop Vrouwenpolder voegt twee afstanden toe

Jarige Kustloop Vrouwenpolder voegt twee afstanden toe

VROUWENPOLDER - Op 1 april gaat de inschrijving voor de vijftiende Kustloop Vrouwenpolder, op zaterdag 2 september, open. En wie jarig is, die trakteert. Deelnemers kunnen daarom behalve voor de traditionele 21 kilometer hardlopen en wandelen, nu ook inschrijven voor twee kortere hardloopafstanden: een 6 kilometer en een 12 kilometer.

De 21 kilometer is inmiddels een bekend affiche op de Zeeuwse sportkalender en voert de wandelaars en hardlopers langs, door en over de schitterende natuurgebieden die de omgeving van Vrouwenpolder rijk is. 

Traditioneel is de Kustloop de laatste echte test voor atleten die zich voorbereiden op de Kustmarathon Zeeland een maand later. Belangrijke stukken parcours deelt de Kustmarathon immers met de Kustloop. 

De 6 en de 12 kilometer volgen grotendeels het parcours van de 21 kilometer. De deelnemers staan dus ook dam, duinen en strand te wachten. Maar waar de 21 kilometer tot Oostkapelle gaat en door de Manteling terugkomt, daar gaan de 6 en de 12 kilometer via een stuk trail terug naar Vrouwenpolder. Alles wat de omgeving van Vrouwenpolder zo mooi en uitdagend maakt, zit ook in de korte afstanden.

Programma
De wandelaars gaan om half elf (10:30 uur) als eerste van start. De hardlopers 6, 12 en 21 kilometer afstanden gaan op de klok van twaalf (12:00 uur) van start.

Deelnemen en inschrijven
De Kustloop wordt altijd georganiseerd op de eerste zaterdag van september. Dit jaar dus op zaterdag 2 september. De start en finish van alle onderdelen van de Kustloop is in het centrum van Vrouwenpolder (Dorpsdijk).

Vanaf 1 april 2023 kunnen belangstellenden zich inschrijven via www.kustloop.nl en www.inschrijven.nl.

Vrijwilligers
De Kustloop kan nog vrijwilligers gebruiken. Dus draag je het evenement een warm hart toe en is deelname dit keer niet aan de orde: meld je dan aan bij [email protected]. De organisatie zorgt er dan voor dat je uitstekend gefaciliteerd wordt en een mooie dag gaat beleven. Een dag waarbij jouw inzet waardevol is voor het evenement en dus ook voor alle deelnemers.[n]

Meer uit Middelburg

Cultuurtour trekt komende maanden door gemeente Veere

DOMBURG - Deze winter trekt de bibliotheek, in samenwerking met Cultuurpunt Walcheren, met de cultuurtour door de gemeente Veere. Van november tot en met februari wordt wekelijks een gratis creatieve workshop georganiseerd in één van de dorpen van de gemeente. Het doel: kunst en cultuur laagdrempelig naar de inwoners brengen, ontmoeting stimuleren en bijdragen aan het mentale welzijn van de gemeenschap.

3 uur geleden
Politie waarschuwt voor nieuwe oplichterstruc met ‘volkstellers’

MIDDELBURG/DOMBURG - In diverse buurtapps en via wijkagenten wordt gewaarschuwd voor een nieuwe oplichterstruc. "Wij zien verschillende berichten voorbij komen op social media dat er in buurtapps gewaarschuwd wordt voor zogenaamde volkstellers die met een smoesje bij mensen proberen binnen te komen. Dit zou op meerdere plekken in Nederland zijn gebeurd," meldt een wijkagent. Ook in buurtapps worden inwoners opgeroepen extra alert te zijn.

6 uur geleden
Middelburgers moeten huis uit bij politieactie Dauwendaele; pistool blijkt speelgoedwapen

MIDDELBURG - Bij een flat aan de Vrijlandstraat in de Middelburgse wijk Dauwendaele is donderdagavond politie uitgerukt na een melding over een verdachte situatie met mogelijk een wapen.

9 uur geleden
Zeeland zet met stikstofplan ‘koers naar natuurherstel én ruimte voor boeren, MKB en industrie’

MIDDELBURG/DOMBURG - Gedeputeerde Staten van de provincie Zeeland hebben het Stikstofplan 2025 vastgesteld. 'In dit plan staan duidelijke kaders voor natuurherstel en stikstofreductie, met als doel om sámen met ondernemers, agrariërs, natuurorganisaties, gemeenten en andere betrokkenen te werken aan uitvoerbare oplossingen', staat in een persbericht van de provincie. 

11 uur geleden
Maak kennis met duiksport bij Duikteam Zeeland

MIDDELBURG - Ben je na de film De Wilde Noordzee enthousiast over het duiken geworden, dan ben je welkom voor een introductieduik. Duikvereniging Duikteam Zeeland biedt op de woensdagen 26 november en 17 december gratis introductieduiken aan in het Feel Fit Center Middelburg-Vlissingen. 

21 uur geleden
Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

1 dag geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

1 dag geleden