Japanner Iwasa in auto Ricciardo bij eerste training Suzuka
SUZUKA (ANP) - Formule 1-team RB laat volgende week de Japanse coureur Ayumu Iwasa rijden in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Japan. Hij stapt in de auto van de Australiër Daniel Ricciardo. Het betekent dat het thuispubliek twee Japanners ziet in de eerste sessie op het circuit van Suzuka. Yuki Tsunoda is de coureur in de andere auto van RB, het zusterteam van Red Bull.
De Formule 1-teams zijn verplicht om twee keer in het seizoen een coureur uit de opleiding in te zetten in een eerste vrije training. Iwasa is afkomstig uit de talentenpool van Red Bull. De 22-jarige Iwasa mocht vorig jaar al zijn eerste rondjes in de Formule 1 rijden tijdens testraces in Abu Dhabi, toen het team nog onder de naam AlphaTauri actief was.
Meer uit Sport
RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
10 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
1 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
6 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
16 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
18 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
20 uur geleden