Janssen mist strafschop en scoort voor winnend Antwerp
ANTWERPEN (ANP) - Vincent Janssen heeft een hoofdrol gespeeld in de thuiswedstrijd van Antwerp FC tegen Union: 2-0. De Nederlandse spits schoot na een half uur eerst naast uit een strafschop. In de beginfase van de tweede helft opende de voormalig international van dichtbij alsnog de score (1-0).
Janssen miste dit jaar wel vaker een strafschop. De oud-AZ'er reageerde voor het gezicht van Union-doelman Anthony Moris uitbundig toen hij wel doel trof. Janssen kreeg daar een gele kaart voor. Tjaronn Chery, die na vorig seizoen door Antwerp werd overgenomen van NEC, zorgde met een volley voor de tweede treffer.
Voor Antwerp betekende het de eerste zege sinds ruim een maand in de Belgische competitie. Het elftal van trainer Jonas De Roeck heeft na zeven duels 10 punten en staat op de zevende plaats. Union heeft 9 punten.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
7 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
8 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
17 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden