Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Janssen in assisterende rol betrokken bij eerste elftal Vitesse

Janssen in assisterende rol betrokken bij eerste elftal Vitesse

ARNHEM (ANP) - Theo Janssen krijgt een rol bij het eerste elftal van Vitesse. De voormalig middenvelder gaat assisteren bij de trainingen, individueel aan de slag met spelers en krijgt een analyserende rol bij de wedstrijden.

Vitesse stelde vorige maand Phillip Cocu aan als nieuwe hoofdtrainer. Hij volgde de Duitser Thomas Letsch op. "Ik heb een aantal zeer prettige gesprekken met Cocu gehad en ga er alles aan doen om mijn steentje bij te dragen. Het is een mooie stap in mijn ontwikkeling als trainer, waar ik best trots op ben. Ik hoop dat we, met de steun van de supporters, de weg omhoog kunnen vinden op de ranglijst", aldus Janssen.

Vijfvoudig international Janssen speelde twaalf seizoenen in Arnhem en kwam tot 289 wedstrijden. Hij kwam ook uit voor Racing Genk, FC Twente en Ajax.

Vitesse is slecht aan het seizoen begonnen en staat na negen duels zestiende. Er werd pas één keer gewonnen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid koploper in La Liga na zege bij Getafe

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.

7 uur geleden
Slot vindt dat Liverpool veel vaker had moeten scoren

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.

8 uur geleden
Panathinaikos speelt gelijk in aanloop naar duel met Feyenoord

THESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.

10 uur geleden
Heracles-trainer na 'nachtmerrie': ik ben verantwoordelijk

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.

10 uur geleden
Kampioen Liverpool lijdt tegen United vierde nederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.

11 uur geleden
Van Persie wil dat Feyenoord na 7-0 'nederig en hongerig' blijft

ALMELO (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord vindt het na de ruime zege op Heracles Almelo (0-7) belangrijk dat zijn spelers "hongerig en nederig" blijven. Dat vertelde hij tijdens een persconferentie in Almelo.

11 uur geleden
Borges draagt eerste treffer als Feyenoorder op aan overleden oma

ALMELO (ANP) - Gonçalo Borges heeft zijn eerste doelpunt als speler van Feyenoord opgedragen aan zijn in september overleden oma. "Het is een lastige tijd geweest, voor mij en mijn familie. Deze is voor mijn oma", sprak de Portugese buitenspeler na de zege van 7-0 van de Rotterdammers bij Heracles Almelo tijdens een persconferentie.

11 uur geleden