Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Janmaat gaat meetrainen bij ADO Den Haag

Janmaat gaat meetrainen bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Kersvers ADO Den Haag-trainer Ruud Brood kan maandag Daryl Janmaat op de training begroeten. De 31-jarige verdediger zit zonder club sinds hij in oktober zijn doorlopende contract bij het Engelse Watford liet ontbinden. Janmaat, 34-voudig international, begon zijn profloopbaan bij ADO waar hij nu zijn conditie op peil gaat houden en mogelijk in aanmerking komt voor een contract. Al zeggen beide partijen "zonder concrete verwachtingen" de samenwerking aan te gaan.

Janmaat, die hersteld is van een knieblessure, speelde eerder in de jeugdopleiding van ADO Den Haag en maakte in het seizoen 2007/2008 zijn debuut in de hoofdmacht. De Hagenaar kwam in dat seizoen tot 25 optredens en was daarin twee keer trefzeker. Al na één seizoen vertrok Janmaat naar sc Heerenveen. Via Feyenoord belandde hij bij Newcastle United dat hij na de degradatie in 2016 verruilde voor Watford.

"Ik heb goed met Martin Jol gesproken en we hebben afgesproken dat ik mijn fitheid bij ADO Den Haag verder kan uitbouwen met een eigen programma", zegt Janmaat op de website van de Haagse eredivisionist, waar Jol leiding geeft aan het technische hart. "Het is mooi dat ik dit kan doen bij de club waar ik groot ben geworden, de club die in mijn hart zit. Ik voel me hier hartstikke welkom."

"Het is van beide kanten vrijblijvend", voegt Janmaat toe. "We hebben bewust geen duidelijke verwachtingen naar elkaar uitgesproken en zien wel hoe het zal lopen."

Meer uit Voetbal

Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

14 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

18 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

20 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

22 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

23 uur geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

23 uur geleden
Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

1 dag geleden