Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jan Kettelerij: ‘Dit was mijn eerste Avondvierdaagse, maar niet de laatste!’

Jan Kettelerij: ‘Dit was mijn eerste Avondvierdaagse, maar niet de laatste!’

THOLEN - De 26e editie van de Thoolse Avond4daagse was een daverend succes! Voor het eerst onder de vlag van Stichting Tholen Sterk nadat de wandelsportclub uit Oud Vossemeer in 2019 stopte met de organisatie. Er waren wisselbekers, muziek, medailles, maar vooral veel vrolijke gezichten! Eindelijk weer samen aan de wandel!

Jan Kettelerij (69) is een fervent wandelaar. Vier keer per week legt hij tien kilometer te voet af, maar hij deed nooit eerder meer aan de Avondvierdaagse. Dit jaar besloot hij voor het eerst mee te doen en het is hem uitstekend bevallen. “Je sluit heel gemakkelijk aan bij andere wandelaars en dat maakt het zo gezellig. Ja, ik heb er echt van genoten.” 

Jan woont in Tholen en wandelt erg graag. “Maar eigenlijk nooit georganiseerd”, vertelt hij. “In mijn jonge jaren deed ik wel mee met wandeltochten, maar daar ben ik mee opgehouden. Nu ik in mijn vrije tijd veel meer wandel, leek het me leuk om toch eens mee te doen. Normaal gesproken loop ik minsten vier keer in de week. Ik heb goede regenkleding en waterdichte schoenen dus een buitje houdt me niet tegen. Maar heel eerlijk, het moet wel een beetje gezellig blijven. In de stromende regen, ga ik niet voor mijn plezier wandelen.” 

Tijdens de Wandelvierdaagse was het gelukkig prachtig weer. “Maandag hebben we even een buitje gehad, maar dat stelde niet zoveel voor. Mede daardoor was het reuzegezellig om mee te doen. Ik had verwacht vooral alleen te lopen, maar uiteindelijk vind je heel makkelijk aansluiting. De ene avond loop je met die, de andere avond met die. Ook met mensen die ik eerder niet kende. De routes vond ik ook heel mooi. Het buitengebied, afgewisseld met wat woonstraten. We kwamen ook door een nieuwbouwwijk die ik helemaal niet ken dus dat was ook wel even leuk. Al met al heb ik ervan genoten, volgend jaar weer!” 

Meer uit Tholen

Olie aangespoeld op Zeeuwse stranden: kans op vervuiling Tholen ‘zeer onwaarschijnlijk’

THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.

52 minuten geleden
Gaslek aan de Zuiddijk in Sint Philipsland houdt brandweerlieden uren bezig

SINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.

2 uur geleden
Bijna 5.000 aanvragen voor ontheffing tijdens afsluiting Westerscheldetunnel

ZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.

5 uur geleden
Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

22 uur geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

1 dag geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

1 dag geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

1 dag geleden