Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'
OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keerde het glazen ei-festival weer terug naar Oud-Vossemeer. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van feest én het inzamelen van geld voor Stavoord6. Burgemeester Sijbers sloot afgelopen donderdag de dj’s op in de Vossekuil.
Eén van de organisatoren van Stavoord6 was Jacoline de Reus. Zij organiseerde voor de 4e keer ‘het glazen ei’. “Na lang sparren hebben wij vorig jaar ons vakantiehuis geopend voor mensen met een slechte levensprognose. We willen dat deze mensen hier voor de laatste keer mooie herinneringen kunnen op doen met vrienden of familie”, vertelt Jacoline. “Er wordt veel gebruik gemaakt van deze woning. De feedback die wij hierna krijgen is echt hartverwarmend.”
Stavoord6 onderhoudt dit huis door middel van het schoonmaken en het onderhouden van de tuin, maar betaalt bijvoorbeeld ook de energiekosten. Het geld wat dit jaar met het glazen ei wordt opgehaald, zal dan ook worden gebruikt voor de onderhoud dit huis.
Voor het glazen ei-event moest veel geregeld worden, maar dat hield Jacoline niet tegen. “Ik vond het organiseren van dit event echt heel erg leuk. Donderdag werden de dj’s opgesloten door de burgermeester. Dankzij Omroep Tholen werd het mogelijk dat iedereen dit kon luisteren op de radio. We waren best zenuwachtig toen we hieraan begonnen. Toen de deuren op slot gingen hing er meteen een bepaald sfeertje; dan zit het meteen goed. Iedereen had er super veel zin in. Ook vinden we het heel erg leuk dat er gastoptredens waren. Een leuk weekend én dat allemaal voor het goede doel!” aldus Jacoline.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
2 uur geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
16 uur geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
22 uur geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
1 dag geledenTHOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
1 dag geledenBREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
2 dagen geleden