Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keerde het glazen ei-festival weer terug naar Oud-Vossemeer. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van feest én het inzamelen van geld voor Stavoord6. Burgemeester Sijbers sloot afgelopen donderdag de dj’s op in de Vossekuil. 

Eén van de organisatoren van Stavoord6 was Jacoline de Reus. Zij organiseerde voor de 4e keer ‘het glazen ei’. “Na lang sparren hebben wij vorig jaar ons vakantiehuis geopend voor mensen met een slechte levensprognose. We willen dat deze mensen hier voor de laatste keer mooie herinneringen kunnen op doen met vrienden of familie”, vertelt Jacoline. “Er wordt veel gebruik gemaakt van deze woning. De feedback die wij hierna krijgen is echt hartverwarmend.”

Stavoord6 onderhoudt dit huis door middel van het schoonmaken en het onderhouden van de tuin, maar betaalt bijvoorbeeld ook de energiekosten. Het geld wat dit jaar met het glazen ei wordt opgehaald, zal dan ook worden gebruikt voor de onderhoud dit huis.

Voor het glazen ei-event moest veel geregeld worden, maar dat hield Jacoline niet tegen. “Ik vond het organiseren van dit event echt heel erg leuk. Donderdag werden de dj’s opgesloten door de burgermeester. Dankzij Omroep Tholen werd het mogelijk dat iedereen dit kon luisteren op de radio. We waren best zenuwachtig toen we hieraan begonnen. Toen de deuren op slot gingen hing er meteen een bepaald sfeertje; dan zit het meteen goed. Iedereen had er super veel zin in. Ook vinden we het heel erg leuk dat er gastoptredens waren. Een leuk weekend én dat allemaal voor het goede doel!” aldus Jacoline.

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week is gemaakt door Wim Fase

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Fase die de spotlight mocht vangen.

13 uur geleden
Nationaal Park Oosterschelde gaat alle flora en fauna in kaart brengen

THOLEN - Bruinvis, brokkelster, kluut, kanoet, gezaagde zee-eik, schelpkokerworm, gele hoornpapaver en zilte rus: in Nationaal Park Oosterschelde leven honderden verschillende planten en dieren. In het water, in de omliggende natuurgebieden en in de lucht. Van 9 tot en met 31 mei gaan inwoners en bezoekers op zoek naar zoveel mogelijk soorten planten en dieren tijdens de Nationale Parken Soorten Challenge.

1 dag geleden
Puck Meijer opent atelier in Sint-Maartensdijk tijdens Landelijk Atelierweekend

THOLEN - Op 9 en 10 mei openen honderden kunstenaars in heel Nederland hun atelier voor het publiek. Tijdens de vijftiende editie van het Landelijk Atelierweekend krijgen liefhebbers een uniek kijkje achter de schermen. Ook het atelier van Puck Meijer in Sint-Maartensdijk is dit weekend geopend.

1 dag geleden
Voor de 21e keer rijdt de Truckersrit weer over Tholen: Dit is de route

THOLEN - Op zaterdag 9 mei rijden ongeveer negentig trucks over het eiland Tholen tijdens de Truckersrit. Deze rit is mede mogelijk gemaakt door verschillende middenstanders van het eiland, maar ook van daarbuiten. Transportbedrijven stellen hun wagens beschikbaar en chauffeurs mogen hun vrije zaterdag er belangeloos voor gebruiken. Vrijwilligers zijn al geruime tijd achter de schermen bezig om deze dag wederom tot een succes te maken.

2 dagen geleden
Brandweer rukt uit naar rokend stopcontact in winkel in Tholen

THOLEN - De brandweer was woensdagmiddag gealarmeerd voor een melding van een brand in een winkel aan de Eendrachtweg in Tholen. Winkelpersoneel zag rook uit een wandcontactdoos komen en schakelde direct de stroom uit.

2 dagen geleden
Rolstoelgebruiker kan herdenkingsmonument in Tholen niet bereiken: ‘Pijnlijk’

THOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.

3 dagen geleden
Twee personen nagekeken na botsing tussen personenauto’s in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.

3 dagen geleden