Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keerde het glazen ei-festival weer terug naar Oud-Vossemeer. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van feest én het inzamelen van geld voor Stavoord6. Burgemeester Sijbers sloot afgelopen donderdag de dj’s op in de Vossekuil. 

Eén van de organisatoren van Stavoord6 was Jacoline de Reus. Zij organiseerde voor de 4e keer ‘het glazen ei’. “Na lang sparren hebben wij vorig jaar ons vakantiehuis geopend voor mensen met een slechte levensprognose. We willen dat deze mensen hier voor de laatste keer mooie herinneringen kunnen op doen met vrienden of familie”, vertelt Jacoline. “Er wordt veel gebruik gemaakt van deze woning. De feedback die wij hierna krijgen is echt hartverwarmend.”

Stavoord6 onderhoudt dit huis door middel van het schoonmaken en het onderhouden van de tuin, maar betaalt bijvoorbeeld ook de energiekosten. Het geld wat dit jaar met het glazen ei wordt opgehaald, zal dan ook worden gebruikt voor de onderhoud dit huis.

Voor het glazen ei-event moest veel geregeld worden, maar dat hield Jacoline niet tegen. “Ik vond het organiseren van dit event echt heel erg leuk. Donderdag werden de dj’s opgesloten door de burgermeester. Dankzij Omroep Tholen werd het mogelijk dat iedereen dit kon luisteren op de radio. We waren best zenuwachtig toen we hieraan begonnen. Toen de deuren op slot gingen hing er meteen een bepaald sfeertje; dan zit het meteen goed. Iedereen had er super veel zin in. Ook vinden we het heel erg leuk dat er gastoptredens waren. Een leuk weekend én dat allemaal voor het goede doel!” aldus Jacoline.

Meer uit Tholen

Krapte op de arbeidsmarkt houdt aan, werkgevers leiden vaker zelf personeel op

ZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.

1 uur geleden
Onderzoek naar Thoolse senioren: ‘Fit, tevreden én soms een beetje eenzaam’

THOLEN - Veel ouderen op Tholen zijn actief bezig met hun gezondheid, maar er is nog ruimte voor verbetering. Dat blijkt uit onderzoek van de gemeente Tholen in samenwerking met SportZeeland, waaraan ruim 600 senioren deelnamen.

21 uur geleden
Beperkte toegankelijkheid bij stembureau Poortvliet vraagt om extra aandacht

THOLEN - Het enige stembureau in de gemeente waar de toegankelijkheid extra aandacht verdient, is in 't Ouwe Raed'uus in Poortvliet. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Aron Beurkens (SGP) in aanloop naar de verkiezingen op 18 maart. Andere stembureaus zijn wel goed toegankelijk.

1 dag geleden
Carbid Stichting Tholen reikt cheques uit aan De Zonnebloem en Tholen Sterk

THOLEN - Op 2 maart heeft Carbid Stichting Tholen twee cheques uitgereikt aan De Zonnebloem en Tholen Sterk. Met de donaties ondersteunt de stichting opnieuw twee lokale initiatieven met een sociaal-maatschappelijk karakter.

1 dag geleden
Tholen viert Internationale Vrouwendag met bezoek aan atelier en een lunch

THOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.

2 dagen geleden
WHS klimt naar vierde plek, Tholense Boys valt om in tweede helft [SPEELRONDE 14/16]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.

2 dagen geleden
Deze kleine klas van Het Kompas strijdt tegen textielafval: ‘We gaan eerste worden!’

ANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint. 

2 dagen geleden