Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'

OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keerde het glazen ei-festival weer terug naar Oud-Vossemeer. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van feest én het inzamelen van geld voor Stavoord6. Burgemeester Sijbers sloot afgelopen donderdag de dj’s op in de Vossekuil. 

Eén van de organisatoren van Stavoord6 was Jacoline de Reus. Zij organiseerde voor de 4e keer ‘het glazen ei’. “Na lang sparren hebben wij vorig jaar ons vakantiehuis geopend voor mensen met een slechte levensprognose. We willen dat deze mensen hier voor de laatste keer mooie herinneringen kunnen op doen met vrienden of familie”, vertelt Jacoline. “Er wordt veel gebruik gemaakt van deze woning. De feedback die wij hierna krijgen is echt hartverwarmend.”

Stavoord6 onderhoudt dit huis door middel van het schoonmaken en het onderhouden van de tuin, maar betaalt bijvoorbeeld ook de energiekosten. Het geld wat dit jaar met het glazen ei wordt opgehaald, zal dan ook worden gebruikt voor de onderhoud dit huis.

Voor het glazen ei-event moest veel geregeld worden, maar dat hield Jacoline niet tegen. “Ik vond het organiseren van dit event echt heel erg leuk. Donderdag werden de dj’s opgesloten door de burgermeester. Dankzij Omroep Tholen werd het mogelijk dat iedereen dit kon luisteren op de radio. We waren best zenuwachtig toen we hieraan begonnen. Toen de deuren op slot gingen hing er meteen een bepaald sfeertje; dan zit het meteen goed. Iedereen had er super veel zin in. Ook vinden we het heel erg leuk dat er gastoptredens waren. Een leuk weekend én dat allemaal voor het goede doel!” aldus Jacoline.

Meer uit Tholen

Anton Geluk volgt David Hage op als directeur van Alvantho: ‘Ik voel me vereerd’

SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.

2 uur geleden
Schade maar geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s op de Postweg

THOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.

5 uur geleden
Gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen vrij in reserves: ‘Ga er terughoudend mee om’

THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.

22 uur geleden
Bram Akkermans: ‘Ik was wel naïef toen ik besloot fulltime voor mijn Lego-onderneming te gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.

1 dag geleden
Bestelbus rijdt midden in de nacht sloot in langs de N659 bij Tholen

THOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

1 dag geleden
Man (39) uit Tholen de cel in voor het betasten van zijn 6-jarig dochtertje

THOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.

1 dag geleden
Huizen op Tholen worden steeds duurder: Gemiddelde prijs bijna 350 duizend euro

THOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.

2 dagen geleden