Jacoline was één van de organisatoren van het glazen ei: 'Was best zenuwachtig'
OUD-VOSSEMEER - Tien jaar na dato keerde het glazen ei-festival weer terug naar Oud-Vossemeer. Vijf dagen lang stond het dorp in het teken van feest én het inzamelen van geld voor Stavoord6. Burgemeester Sijbers sloot afgelopen donderdag de dj’s op in de Vossekuil.
Eén van de organisatoren van Stavoord6 was Jacoline de Reus. Zij organiseerde voor de 4e keer ‘het glazen ei’. “Na lang sparren hebben wij vorig jaar ons vakantiehuis geopend voor mensen met een slechte levensprognose. We willen dat deze mensen hier voor de laatste keer mooie herinneringen kunnen op doen met vrienden of familie”, vertelt Jacoline. “Er wordt veel gebruik gemaakt van deze woning. De feedback die wij hierna krijgen is echt hartverwarmend.”
Stavoord6 onderhoudt dit huis door middel van het schoonmaken en het onderhouden van de tuin, maar betaalt bijvoorbeeld ook de energiekosten. Het geld wat dit jaar met het glazen ei wordt opgehaald, zal dan ook worden gebruikt voor de onderhoud dit huis.
Voor het glazen ei-event moest veel geregeld worden, maar dat hield Jacoline niet tegen. “Ik vond het organiseren van dit event echt heel erg leuk. Donderdag werden de dj’s opgesloten door de burgermeester. Dankzij Omroep Tholen werd het mogelijk dat iedereen dit kon luisteren op de radio. We waren best zenuwachtig toen we hieraan begonnen. Toen de deuren op slot gingen hing er meteen een bepaald sfeertje; dan zit het meteen goed. Iedereen had er super veel zin in. Ook vinden we het heel erg leuk dat er gastoptredens waren. Een leuk weekend én dat allemaal voor het goede doel!” aldus Jacoline.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
3 uur geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
18 uur geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
23 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Toneelvereniging Sint Joseph Oud-Vossemeer speelt binnenkort de hilarische klucht 'Jubileumhotel' van Ray Cooney, in een bewerking van John Lanting, die zijn carrière hiermee afsloot.
1 dag geledenTHOLEN - John Geurts, voorzitter van het Humanistisch Verbond Rotterdam Rijnmond, geeft op woensdag 14 januari een lezing in de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap in Tholen. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en is vrij toegankelijk; een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
1 dag geledenTHOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.
2 dagen geleden