Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jaco Bevelander in finale Topcoach van het Jaar

Jaco Bevelander in finale Topcoach van het Jaar

THOLEN - Jaco Bevelander uit Tholen staat in de finale van TopCoach van het Jaar 2020. De leerlingenbegeleider krijgt woensdag 4 november te horen of hij uit 21 finalisten uit heel Nederland uitgeroepen wordt tot winnaar: “Ik ben er wanneer ze me nodig hebben en ik wil dat we van elkaar leren. We vormen als bedrijf een hecht team en de leerlingen horen daar helemaal bij.”

Jaco Bevelander is uit ruim 700 voordrachten geselecteerd voor de finale. Tijdens een interactieve live-stream vanuit de Utrechtse Jaarbeurs worden uit 21 finalisten drie winnaars bekendgemaakt in de categorieën: Opleidingsbedrijf, MKB en Grootbedrijf. De TopCoach van het Jaar-verkiezing wordt georganiseerd door Wij Techniek (voorheen OTIB), het ontwikkelingsfonds voor de installatiebranche. Bevelander komt uit in de categorie MKB. Hij werkt met aspirant-installatiemonteurs in de leeftijd van circa 16 tot 20 jaar. Veel van de jongeren die de finalisten onder hun vleugels hebben, worden in een beroepsbegeleidend leerwerktraject (BBL) opgeleid tot monteur in het installatiewerk. De meesten van hen werken tijdens hun opleiding vier dagen in de week bij een installatiebedrijf en gaan één dag in de week naar school.

Verantwoordelijkheid

Bevelander blijkt enorm gewaardeerd te worden door ‘zijn’ leerlingen. Leerling Reinier Flikweert krijgt van Bevelander naar eigen zeggen veel verantwoordelijkheid binnen diens bedrijf. “Dat maakt me trots en het maakt dat ik nog beter wil presteren”, zegt Reinier. Bevelander geeft zijn leerlingen weliswaar verantwoordelijkheid, maar hij houdt wel goed contact met ze. “Ik ben er wanneer ze me nodig hebben en ik wil dat we van elkaar leren. We vormen als bedrijf een hecht team en de leerlingen horen daar helemaal bij”, aldus de Tholenaar.

Beker

Wij Techniek organiseert de TopCoach van het Jaar verkiezing sinds 2016. De genomineerden worden onder meer beoordeeld op hun persoonlijke werkwijze als coach, betrokkenheid, innovatie en communicatieve vaardigheden. De drie winnaars krijgen een beker en een geldprijs van elk 2.500 euro die ze mogen inzetten voor hun begeleidingswerk.

De uitreiking vindt digitaal vanuit de Jaarbeurs in Utrecht plaats. [n]

Meer uit Tholen

Bestuurder naar ziekenhuis na eenzijdig ongeval op Nieuwe Postweg

THOLEN - Een automobilist is woensdagmiddag gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Nieuwe Postweg in Tholen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

7 uur geleden
Eerste lentedag van het jaar is een feit, temperaturen lopen op tot 18 graden

THOLEN - De temperatuur in De Bilt is woensdag naar 15,1 graden gestegen. Daarmee is officieel sprake van de eerste lentedag van het jaar, meldt Weeronline. Die valt vroeger dan gebruikelijk, want gemiddeld is de eerste lentedag pas in maart.

10 uur geleden
EBS presenteert nieuwe dienstregeling: Meer bussen voor Thoolse scholieren

THOLEN - De Provincie Zeeland heeft dinsdag ingestemd met de nieuwe dienstregeling die EBS vanaf december 2026 in Zeeland gaat rijden. Volgens de regeling gaan er op Tholen meer bussen rijden voor scholieren.

12 uur geleden
Twee zwaargewonden na frontale botsing in Sint Philipsland, traumahelikopter geland

SINT PHILIPSLAND - Bij een ernstig verkeersongeval op de Rijksweg in Sint Philipsland zijn dinsdagmiddag drie mensen gewond geraakt. Een auto werd na vermoedelijk een bijzondere verrichting geraakt door een bedrijfsbusje en kwam tot stilstand tegen een knotwilg. De brandweer moest de inzittenden uit de auto bevrijden. Eén van de slachtoffers werd met een traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
‘Geen geluidsoverlast voor omwonenden van nieuwe randweg Oud-Vossemeer’

OUD-VOSSEMEER - De nieuwe randweg bij Oud-Vossemeer zal de omliggende woningen naar verwachting niet belasten met geluidsoverlast. Dat blijkt uit onderzoek dat de Provincie Zeeland heeft laten uitvoeren. De weg, die ten zuiden van het dorp wordt aangelegd om het doorgaande en vrachtverkeer uit de kern te halen, blijft binnen de wettelijke geluidsgrenzen.

1 dag geleden
Drie Thoolse scholen doen mee aan de Textiel Race en gaan voor de hoofdprijs

THOLEN - Drie scholen in de gemeente Tholen doen binnenkort mee aan de Textiel Race. Samen met acht basisscholen in de Bevelanden gaan de leerlingen van groep 7 en 8 zoveel mogelijk oud textiel hergebruiken en inzamelen. De school die de meeste punten verzamelt, wint een prijs.

1 dag geleden
Griepepidemie zet door: Zo gaat Bravis Ziekenhuis om met extra druk

WEST-BRABANT/THOLEN - De landelijke griepepidemie zet door en zorgt op meerdere plekken in Nederland voor extra druk op de zorg. Dat meldde de NOS deze week op basis van cijfers van het RIVM. Ook bij het Bravis Ziekenhuis is sprake van een seizoensgebonden toename van patiënten met griep- en luchtweginfecties, al blijft de situatie daar volgens het ziekenhuis beheersbaar.

1 dag geleden