Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Jaarlijkse inzamelingsactie DE Punten voor koffie voor de voedselbank weer van start

Jaarlijkse inzamelingsactie DE Punten voor koffie voor de voedselbank weer van start

THOLEN - De jaarlijkse landelijke inzamelingsactie van Douwe Egbert punten voor koffie voor lokale voedselbanken is weer gestart. Voor het tiende jaar zamelen de lokale Lionsclubs in West-Brabant en Tholen weer punten in. Vorig jaar werden er 5.200 pakken koffie verdeeld onder de cliënten van de voedselbank. 

Al enkele jaren wordt door Lionsclubs in heel Nederland aan het eind van het jaar een inzamelingsactie van D.E. koffiepunten gehouden. De ingezamelde punten worden door Douwe Egbert omgezet in pakken koffie voor de lokale Voedselbanken. Zo werden er afgelopen jaar in heel Nederland ruim 92 miljoen punten ingezameld, goed voor 188.000 pakken koffie. 

“In deze moeilijke tijden van stijgende prijzen voor voedsel, dagelijkse uitgaven en de stijgende energielasten, zijn een paar pakken koffie een zeer welkome aanvulling voor de cliënten van de voedselbank!” Aldus Martien Franken, coördinator van het project namens Lionsclub Bergen op Zoom. “De actie is dit jaar voor de 10e keer en bij een jubileum wil je natuurlijk goed scoren. Vandaar dat we het resultaat van 2021 minstens willen evenaren en zelfs overtreffen! Met deze actie en dankzij de bereidwilligheid van u en veel lokale winkels en supermarkten moet dat lukken. Dus zoek in alle lades, verzamelbikken en doosjes of daar nog DE punten liggen, van koffie of thee, het maakt niet uit, maar lever ze in!”

Begin 2023 worden de verzamelde punten geteld en opgestuurd naar Douwe Egberts waarna de pakken koffie in maart worden afgeleverd. Pas dan worden de definitieve aantallen bekend.

D.E. punten kunnen worden ingeleverd in grote verzameldozen in de diverse winkels en bij het vaste punt bij de Voedselbank. Deze dozen zijn herkenbaar aan de logo’s van D.E. – De Voedselbank en de Lions. De verzameldozen in de gemeente Tholen staan in de volgende winkels: Albert Heijn in Tholen, Jumbo in Sint-Annaland, De Spar in Sint-Maartensdijk, Attent in Poortvliet, De Spar in Oud-Vossemeer, MCD in Stavenisse en De Spar in Sint-Philipsland. 

Meer uit Tholen

Politie valt pand binnen in Oud-Vossemeer en treft drugslab, vier verdachten aangehouden

OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.

17 uur geleden
Haas Teun neemt je in nieuwe wandelroute mee langs de parels van Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.

17 uur geleden
Welkom in de feesttent: Brabantse Wal Festival, een feest voor jong en oud

[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.

20 uur geleden
Tholen ziet geen tekort aan laadpunten: ‘Geen aanvullende maatregelen nodig’

THOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.

1 dag geleden
Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

1 dag geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

2 dagen geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

2 dagen geleden