Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italië zonder Verratti in Nations League

Italië zonder Verratti in Nations League

ROME (ANP) - De Italiaanse voetbalploeg moet het in de laatste groepswedstrijden in de Nations League doen zonder Marco Verratti. De middenvelder van Paris Saint-Germain heeft een kuitblessure opgelopen. "Hij kan momenteel niet eens lopen", zei bondscoach Roberto Mancini, die Davide Frattesi van Sassuolo gaat oproepen als vervanger.

Verratti viel zondag geblesseerd uit tijdens het gewonnen competitieduel met Olympique Lyon (0-1). Hij is normaal gesproken een vaste waarde in het Italiaanse elftal, dat als kampioen van Europa ontbreekt op het WK van eind dit jaar in Qatar.

Mancini gaat met zijn ploeg voor de groepswinst in de Nations League en daarmee deelname aan de Final Four van volgend jaar zomer. Italië staat in groep 3 van de A-divisie op de derde plaats met 5 punten, achter de verrassende koploper Hongarije (7 punten) en Duitsland (6). Engeland heeft in deze poule pas 2 punten. Italië ontvangt de Engelsen vrijdagavond in Milaan en speelt drie dagen later in Boedapest tegen Hongarije.

"In deze groep kan nog van alles gebeuren", aldus Mancini. "We gaan proberen beide wedstrijden te winnen en als eerste te eindigen. Dit zijn moeilijke maanden omdat we ontbreken op het WK, hopelijk kunnen we echter ons enthousiasme terugvinden."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Italië naar halve finales EK na zege op Noorwegen

GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.

7 uur geleden
Oranje-opponent Polen stelt Urban aan als nieuwe bondscoach

WARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.

7 uur geleden
Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

11 uur geleden
Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

13 uur geleden
Real Madrid neemt afscheid van Lucas Vázquez

MADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.

15 uur geleden
UEFA-directeur wil meer wedstrijden van vrouwen in grote stadions

ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.

16 uur geleden
Sc Heerenveen neemt na jaar alweer afscheid van Irakees Al-Saed

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.

18 uur geleden