Italië na uitzege op Hongarije naar finaleronde Nations League
BOEDAPEST (ANP) - Het Italiaanse voetbalelftal heeft na Kroatië en Nederland de finaleronde van de Nations League bereikt. De ploeg van bondscoach Roberto Mancini won in Boedapest met 2-0 van Hongarije en eindigde daarmee met 11 punten bovenaan in groep 3 van de A-divisie.
Italië had af en toe wel te maken met een gevaarlijk Hongarije, maar al met al de wedstrijd aardig onder controle. Giacomo Raspadori opende na een klein half uur de score. Hij reageerde alert nadat Wilfried Gnonto de bal heroverde bij een slechte terugspeelbal op de Hongaarse keeper Peter Gulacsi.
In het begin van de tweede helft viel de tweede Italiaanse goal. Federico Dimarco ramde de bal op een voorzet van Bryan Cristante in het doel.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
7 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
10 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
11 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
12 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
12 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
14 uur geleden