Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Italiaanse media: Koopmeiners krijgt gewenste transfer naar Juve

Italiaanse media: Koopmeiners krijgt gewenste transfer naar Juve

TURIJN (ANP) - Teun Koopmeiners krijgt naar het zich laat aanzien zijn gewenste transfer. De middenvelder verruilt Atalanta voor Juventus, melden vooraanstaande Italiaanse media als de Gazzetta dello Sport. De club uit Bergamo zou akkoord zijn gegaan met het laatste bod van de topclub uit Turijn.

De 26-jarige international wordt volgens de Gazzetta woensdag medisch gekeurd en tekent dan een contract voor vijf seizoenen. Met de transfer zou in totaal een bedrag van 60 miljoen euro zijn gemoeid. Dat was ook de koopsom die Atalanta wilde.

Koopmeiners kwam dit seizoen nog niet in actie voor Atalanta, waar hij afgelopen seizoen de Europa League won. Hij raakte in onmin met de club omdat die zijn overgang naar Juventus tegenhield, terwijl de speler zelf al persoonlijk rond was met de 'Oude Dame'. Die perikelen lijken ten einde nu de clubs eruit zijn.

Goed begin

Koopmeiners speelde tot en met 2021 bij AZ en verhuisde daarna naar Atalanta, waar hij uitgroeide tot een vaste waarde.

Juve is goed begonnen aan het seizoen. De eerste twee wedstrijden werden beide overtuigend gewonnen. Hellas Verona werd maandag met 3-0 verslagen. In de eerste speelronde werd al met dezelfde cijfers van Como gewonnen.

Meer uit Voetbal

Nijstad, Schouten en Steur maken debuut in selectie Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Michael Reiziger heeft Ruud Nijstad (FC Twente), Lewis Schouten (AZ) en Sean Steur (Newcastle United) voor het eerst geselecteerd voor Jong Oranje. De beloftenploeg speelt in de komende periode EK-kwalificatiewedstrijden tegen de jeugdige voetballers van Noorwegen, Slovenië en Bosnië en Herzegovina.

1 uur geleden
Verdediger Huijsen terug in selectie wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft Dean Huijsen weer opgenomen in de nationale selectie. De verdediger van Real Madrid, die in Amsterdam werd geboren maar opgroeide in Spanje, was er door een spierblessure niet bij op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Spanje werd daar wereldkampioen.

2 uur geleden
Van Bommel laat AZ-keeper De Busser debuteren in selectie België

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Mark van Bommel van België heeft AZ-doelman Jari De Busser in zijn eerste selectie opgenomen. Het is de eerste keer dat de 26-jarige keeper een uitnodiging heeft gekregen voor de nationale ploeg.

2 uur geleden
Veerman terug in Oranje, geen oproep voor Weghorst

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft Joey Veerman teruggehaald bij Oranje. De oud-speler van PSV, nu in dienst van Borussia Dortmund, kreeg van de vorige bondscoach Ronald Koeman geen oproep voor het WK. Spits Wout Weghorst, die er op het WK wel bij was, kreeg geen oproep.

3 uur geleden
Van Dijk wel, Depay niet in eerste selectie Oranje onder Xavi

ZEIST (ANP) - De nieuwe bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal heeft aanvoerder Virgil van Dijk opgenomen in zijn eerste selectie. Topscorer aller tijden Memphis Depay is niet opgeroepen. De Spanjaard laat Ruben van Bommel en Gjivai Zechiël debuteren in de selectie.

3 uur geleden
Duitse voetbalbond wil 'zonder twijfel' FIFA-baas Infantino weg

BERLIJN (ANP/AFP) - Vicevoorzitter Hans-Joachim Watzke van de Duitse voetbalbond (DFB) heeft benadrukt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet vertrekken. "Hij moet weg, zonder twijfel", zei de Duitse bestuurder.

3 uur geleden
Voorlopige schorsing van zestig dagen voor oud-prof Van Beukering

ZEIST (ANP) - Jhon van Beukering heeft van de KNVB een voorlopige schorsing van zestig dagen gekregen vanwege mogelijk wangedrag tijdens de wedstrijd tussen GVVV en IJsselmeervogels (tweede divisie) van zaterdag. Dat bevestigde de KNVB na eerdere berichtgeving door het AD.

4 uur geleden