
Italiaanse international Zaniolo geopereerd aan linkerknie
INNSBRUCK (ANP) - De Italiaanse international Nicolò Zaniolo heeft in Innsbruck een operatie ondergaan aan zijn linkerknie. De 21-jarige middenvelder van AS Roma, ploeggenoot van Justin Kluivert en Rick Karsdorp, scheurde maandag de voorste kruisband af tijdens het gewonnen duel in de Nations League met Oranje (0-1). Bij de operatie in een Oostenrijkse kliniek is de schade gerepareerd.
Zaniolo blijft enkele dagen in de kliniek en gaat daarna in Rome weer revalideren. De zevenvoudig international liep begin dit jaar ook al een zware knieblessure op. Zaniolo raakte tijdens het competitieduel met Juventus geblesseerd bij een duel met Matthijs de Ligt.
De Italiaan maakte begin juli zijn rentree in de Serie A. Hij staat weer voor een maandenlange revalidatie na een ogenschijnlijk onschuldig duel met Donny van de Beek in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.
19 minuten geledenOVIEDO (ANP) - Real Madrid heeft in Oviedo ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De nummer 2 van Spanje van vorig seizoen versloeg mede dankzij twee doelpunten van Kylian Mbappé het gepromoveerde Real Oviedo met 3-0.
11 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta is het nieuwe seizoen in Italië teleurstellend begonnen. De nummer 3 van de Serie A van vorig seizoen kwam in Bergamo niet verder dan een gelijkspel tegen het gepromoveerde Pisa: 1-1.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen niet weten te winnen. De ploeg van trainer Rúben Amorim bleef bij Fulham steken op 1-1. United, de nummer 15 van vorig seizoen, verloor vorige week zijn eerste wedstrijd van Arsenal (0-1).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het voor eigen publiek lang spannend gehouden tegen Heracles Almelo (2-0). Steven Berghuis schoot de thuisploeg na een halfuur op voorsprong in de Johan Cruijff ArenA. De ploeg van trainer John Heitinga creëerde vervolgens veel kansen, maar kon niet voorkomen dat de bezoekers tot de 87e minuut uitzicht hielden op het eerste punt van dit seizoen in de Eredivisie. Uiteindelijk zorgde Wout Weghorst voor veel opluchting bij het Amsterdamse publiek. De spits vierde zijn treffer tegen een van zijn voormalige clubs uitbundig. Ook hij vreesde kennelijk dat Heracles in de slotfase toch nog gelijk zou maken.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorrel Hato heeft vlak voor het thuisduel met Heracles Almelo afscheid genomen van de supporters van Ajax. De 19-jarige verdediger vertrok begin deze maand naar Chelsea en debuteerde afgelopen vrijdag in de uitwedstrijd tegen West Ham United in de Premier League. Hij mocht in de tweede helft invallen.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Bologna heeft aanvaller Jonathan Rowe overgenomen van Olympique Marseille. Dat meldde de Italiaanse club, die verder geen details gaf over de transfer. De 22-jarige Engelsman mocht vertrekken bij Marseille na een ruzie in de kleedkamer met zijn Franse ploeggenoot Adrien Rabiot.
18 uur geleden